اجازه بستری COVID-19 بيمار به استفاده از گوشی های هوشمند برای ارتباط برقرار کردن با خویشاوندان: مرکز متحده UTs

توسط PTI

دهلی نو: مرکز نوشته شده است به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه بیان کرد که گوشی های هوشمند و دستگاه های قرص باید اجازه داده شود برای بستری COVID-19 بيمار به طوری که آنها می توانند ارتباط برقرار کردن با خانواده و دوستان از طریق ویدئو کنفرانس که آنها ارائه حمایت روانی.

هر چند گوشی های تلفن همراه مجاز در بيمارستان به زودی صادر شد زیر برخی از نمایندگی از قوم و خویش از بیماران ادعا در غیر این صورت.

مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی (DGHS) در وزارت بهداشت دکتر راجیو Garg در نامه ای به اصل وزرای بهداشت و آموزش پزشکی کشور ها و سرزمین های اتحادیه گفت: پروتکل های مناسب برای ضد عفونی دستگاه ها و اختصاص زمانهای را می توان توسعه یافته توسط بیمارستان نگران به منظور تسهیل در ارتباط بین بیماران و خانواده خود را.

او تاکید کرد که اداری و پزشکی تیم باید پاسخگو به نیازهای روانی از بیماران بستری در COVID-19 بخش و Icu از بیمارستان های مختلف.

“ارتباط اجتماعی می تواند به آرام کردن بیماران و همچنین تقویت روحی و روانی پشتیبانی شده توسط تیم درمان.

لطفا راهنمایی همه نگران آن است که آنها باید اجازه می دهد گوشی های هوشمند و دستگاه های قرص در منطقه به طوری که بیمار می تواند ویدئو کنفرانس با خانواده و دوستان” اظهار داشت: نامه صادر شده در جولای 29.

“هر چند گوشی های تلفن همراه مجاز در این بخش برای فعال کردن یک بیمار اقامت در تماس با خانواده او ما را دریافت نمایندگی از بیمار و خانواده از برخی از ایالت ها حاکی از گوشی های تلفن همراه هستند و نه مجاز توسط بیمارستان ادارات به دلیل است که آنها قادر به ماندن در تماس با بیمار,” گفت: دکتر Garg.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>