همه با هم در گرفتن Sushant خانواده عدالت می گوید BJP رهبر Bhupender Yadav

توسط PTI

دهلی نو: با موضوع بازیگر Sushant Singh Rajput خودکشی به دست آوردن اهمیت در نظرسنجی محدود بیهار رهبر ارشد بی جی پی Bhupender Yadav روز جمعه گفت: مردم هم در گرفتن خانواده اش عدالت است.

“خود به خود بحث آغاز شده در جامعه پس از خودکشی از Sushant Singh Rajput, که ساخته شده یک نام در سینمایی جهان پس از بیرون آمدن از بیهار. پرسش های بسیاری از جمله شر از خویش و قوم پرستی شده اند در حال ظهور از جامعه است. ما همه با هم در آوردن عدالت به Sushant خانواده” Yadav BJP ملی, دبیر گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

Yadav است بی جی پی را در شارژ برای بیهار امور.

راجپوت (34) که به ستاره دار در فیلم های مانند ‘Chichhore’, ‘Kai Po Che’ و ‘Kedarnath’ پیدا شد حلق آویز در آپارتمان خود در بمبئی Bandra منطقه در ژوئن 14.

در حالی که پلیس بمبئی بوده است کاوش این موضوع آن را تبدیل به یک موضوع مهم در بیهار که در آن سیاستمداران از احزاب مختلف مدعی شده اند که یک توطئه عمیق تر پشت سر خود مرگ و در پی پروب در این خطوط است.

بیهار پلیس ثبت شده FIR بررسی پرونده شکایت بازیگر, اعضای خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>