همه این عمده شرکت های آمریکایی با هنگ کنگ ردپای وزن در جورج فلوید مرگ است. آنها چیزی برای گفتن در مورد چین و هنگ کنگ تصاحب

  • ده ها تن از عمده شرکت های آمریکایی که عملیات در هنگ کنگ مانده اند سکوت در چین امنیتی جدید در این شهرستان با وجود این شرکت ها همان صدور بیانیه در حمایت از زندگی ماده یا عدالت اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید.
  • اتاق بازرگانی آمریکا گزارش داد در اوایل ماه جولای که 76 درصد از اعضای آن با عملیات در هنگ کنگ بودند “بسیار نگران” یا “تا حدودی نگران” در مورد امنیت قانون است.
  • امنیت قانون تصویب شد در راز در اواخر ماه ژوئن و جرم آنچه در آن تعریف می کند به عنوان secessionist و فعالیت های خرابکارانه در شهرستان. منتقدان می گویند این قانون طراحی شده است برای سرکوب مخالفان حزب کمونیست چین.

عمده شرکت های آمریکایی شد و سریع به صدور بیانیه در حمایت از زندگی ماده یا عدالت اجتماعی باعث می شود پس از جورج فلوید مرگ اما ده ها تن از کسانی که در همان شرکت هایی که عملیات در هنگ کنگ هنوز به وزن در حزب کمونیست چین را عملا تصاحب این شهرستان است.

بانک مرکزی امریکا, Coca-Cola, ماریوت, مک دونالد, نایک و تحصیلی در میان ده ها تن از عمده شرکت های آمریکایی با footholds در هنگ کنگ است که وزن در فلوید پس از مرگ اما هنوز به وزن در امنیتی جدید قانون پکن به تازگی اعمال شده در این شهرستان است که اثرات آن در کارکنان شاغل در شهرستان و که منتقدان می گویند طراحی شده است برای سرکوب مخالفان از حزب حاکم کمونیست.

The Daily Caller, اخبار بنیاد رسیده به 31 عمده شرکت های آمریکایی ذکر شده در اتاق بازرگانی آمریکا (AmCham) هنگ کنگ عضویت در دایرکتوری که در میانهی شب با صدور بیانیه های عمومی در قانون تامین در حالی که صدور بیانیه شهادت به تعهد خود را به عدالت اجتماعی و برابری نژادی در امریکا, درخواست اگر آنها تا به حال هر گونه اظهار نظر در این قانون است.

یک شرکت — امریکن اکسپرس — به نظر می رسد را حذف کرده و بیانیه ای از وب سایت خود و اعلام آن خواهد بود اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به ملی شهری لیگ و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق پس از DCNF رسیده از نظر شنبه صبح. امریکن اکسپرس پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که چرا این بیانیه حذف شده از وب سایت خود را, و یا اینکه آیا آن را هنوز هم در حال برنامه ریزی برای اهدای کمک های مالی به این سازمان است.

بانک خلق چین اعطا تصویب امریکن اکسپرس در ژوئن 13 به روند ارز چینی ساخت آن برای اولین بار خارجی پرداخت شبکه به دریافت چنین تصویب در کشور است.

“تصویب این نشان دهنده یک گام مهم رو به جلو در ما رشد بلند مدت استراتژی” امریکن اکسپرس مدیر عامل Stephen Squeri گفت: در یک بیانیه خبری بلومبرگ گزارش داد.

Dell فن آوری تنها شرکت است که در پاسخ به DCNF گفت: در بیانیه ای از طریق یک سخنگوی: “پیامدهای چین امنیت ملی قانون هنوز هم در حال تحول است. ما در حال ارزیابی آنچه که ممکن است تاثیر می تواند به اعضای تیم ما و عملیات در هنگ کنگ است.”

HP که مدیر عامل شرکت انریکه Lores به نقل از مارتین لوتر کینگ گفت: “بی عدالتی در هر کجا تهدیدی برای عدالت در همه جا” در بیانیه ای در اواخر ماه مه پس فلوید مرگ پاسخ نمی دهند به DCNF. و نه خارج که مدیر عامل داگ McMillon گفت: در ماه ژوئن است که هدف این شرکت بود به “کمک به جایگزینی ساختار سیستمیک نژادپرستی و ساخت در محل خود را از چارچوب انصاف و عدالت است که تحکیم تعهد ما به این باور است که بدون سوال, سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

بسیاری از شرکت های آمریکایی که به اظهار نظر در هنگ کنگ امنیت, قانون شرکت های فن آوری است که مدیریت اطلاعات کاربر مانند Facebook, Google, Twitter, مایکروسافت, زوم و تلگرام که هفته گذشته اعلام کرد که آنها را به طور موقت توقف به اشتراک گذاری داده ها با هنگ کنگ پس از اجرای قانون تامین ثروت گزارش شده است.

نیویورک تایمز همچنین اعلام کرد روز سه شنبه آن را نقل مکان آن هنگ کنگ-بر اساس اخبار دیجیتال عملیات به کره جنوبی با استناد به نگرانی که این قانون تامین خواهد تاثیر توانایی خود را برای تولید روزنامه نگاری.

امنیت قانون اکثر شرکت های آمریکایی در هنگ کنگ در لبه با توجه به بررسی انجام شده توسط AmCham در هنگ کنگ در اوایل ماه جولای که در بر داشت که 76 درصد از اعضای آن بودند “بسیار نگران” یا “تا حدودی نگران” در مورد قانون. با وجود این نگرانی بیش از 64 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته خود شرکت تا به حال هیچ وجه قصد خروج از شهر بود.

“وجود دارد یک اقلیت کوچک که احساس بسیار بهتر است چرا که خیابان ها … ساکت تر هستند, و آنها احساس آنها امن تر وجود دارد. اما اکثریت … نگران بودند و یا بسیار نگران امنیت ملی قانون” AmCham هنگ کنگ جمهور تارا یوسف گفت: CNBC.

قانون امر به هر کسی که درگیر در آنچه پکن تعریف به عنوان “خرابکار” را فعالیت در هنگ کنگ از جمله کسانی که اقامت دائم این معنی کارکنان برای شرکت های آمریکایی در این شهر می تواند نهفته باشد. (مربوط به مساجد برای برگزاری هنگ کنگ استقلال پرچم در تظاهرات علیه قانون جدید چینی)

هنگ کنگ امنیت قانون مصوب در راز در پکن در اواخر ماه ژوئن جرم successionist و فعالیت های خرابکارانه در شهرستان با توجه به وال استریت ژورنال و را قادر می سازد کمونیست چین دولت به نظارت و دخالت در پلیس از جمله فعالیت ها در این شهر است. متخلفان از این قانون می تواند در صورت زندگی در زندان است.

قانون اجرا می شد بعد از ماه گسترده طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ علیه پکن نفوذ خزنده در شهرستان.

“این به معنای سرکوب و ستم و برای ترساندن و ارعاب هنگ Kongers,” طرفدار دموکراسی نماینده مجلس کلودیا Mo نیویورک تایمز گفت. “و آنها فقط ممکن است موفقیت در آن است.”

فیونا Murchake کمک به این گزارش.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>