تمام شش BSP MLAs بخشی از حزب ما: کنگره MLA Ramnarayan مینا

توسط ANI

جیپور: تمام شش MLAs از Bahujan Samaj حزب (BSP) بخشی از این کنگره به عنوان سخنران به آنها داده است به رسمیت شناختن گفت: کنگره MLA Ramnarayan مینا در روز دوشنبه.

مینا به خبرنگاران گفت: هیچ سوال در مورد عضویت در آن MLAs.

“BSP MLAs پیوست کنگره و آنها را بموقع به رسمیت شناخته شده توسط بلندگو. تمام شش MLAs بخشی از کنگره پس از بلندگوی داده است آنها را شناخت. راه من MLA آنها نیز MLAs. هیچ سوال در مورد عضویت” مینا گفت.

اظهار نظر بر شلاق صادر شده به شش MLAs پس از “بسیاری از شور و مشورت با BSP رئیس Mayawati” مینا گفت: “Mayawati حضور نداشت هر Dalit نشست. او تنها به سخنرانی. Dalits دیدن تصویر Kanshi Ram او در او را با او در اوایل سیاسی روز. او نه یک رهبر.”

همچنین بخوانید: BSP مسائل شلاق به آن شش کنگره-ادغام MLAs علیه سانتی متر Ashok Gehlot

در آخرین توسعه BSP منتقل راجستان HC روز دوشنبه به دنبال تبدیل شدن به یک حزب در این درخواست ثبت شده توسط BJP در برابر ادغام شش BSP MLAs در دولت با کنگره ،

به عنوان بحران سیاسی در راجستان عمیقتر BSP در روز یکشنبه صادر کرد, شلاق زدن به آن شش MLAs کارگردانی آنها را به رای دادن در برابر کنگره در هر گونه عدم اعتماد به حرکت و یا هر گونه رسیدگی برگزار می شود در راجستان جلسه مجلس.

Bhagwan سینگ بابا BSP را راجستان ارشد در روز دوشنبه گفت که حزب رئیس Mayawati تصمیم گرفت از این پس بسیاری از شور و مشورت است.

مینا نیز مورد حمله قرار راجستان فرماندار Kalraj Mishra پس از “راج بهون بازگشت فایل های مربوط به برگزاری این جلسه مجلس به وزارت دولت در امور پارلمانی وزارت امور خارجه.”

“Bhagwan aise لوگوی se pind chudaaye prajatantra ka (ممکن است خدا از شر دموکراسی از جمله مردم). راج بهون می توانید هر چیزی را انجام دهید اما یکی از نیاز به درک آن است که فرماندار Mishra است که انجام کارهایی که به نام راج بهون,” مینا گفت.

پیش از آن در روز منابع گفت: راجستان راج بهون بازگشت فایل های مربوط به برگزاری این جلسه مجلس به وزارت دولت در امور پارلمانی وزارت امور خارجه.

با توجه به منابع راجستان فرماندار Kalraj Mishra به دنبال روشن شدن از دولت در خصوص پیشنهاد برگزاری جلسه مجمع.

مبارزه قدرت در راجستان گرفته بود جدید به نوبه خود زمانی که فرماندار بود نه توجه به درخواست دولت کنگره را به تشکیل یک جلسه دولت و مجلس به فوریت.

قبلا راجستان فرماندار دبیرخانه حال گفت: دولت تا به حال ارائه پیشنهاد برای تشکیل جلسه مجلس در توجه بسیار کوتاه در جولای 23. کاغذ مورد تجزیه و تحلیل و کارشناسان حقوقی بودند مشورت بیش از آن گفت.

آن گفت: 21 روز متوجه است که مورد نیاز برای جلسه به آن می شود با توجه به روش های طبیعی.

راجستان کنگره در بحران پس از نهفته تفاوت بین خلبان و وزیر Ashok Gehlot آمد در باز است. خلبان برداشته شد به عنوان معاون وزیر و دولت واحد رئیس کنگره است.

کنگره را متهم به بی جی پی از غرقه شدن در اسب-تجارت برای پایین آوردن Gehlot دولت است. بی جی پی اتهامات را رد کرده. (ANI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>