• کلیه صنایع، تأسیس در پنجاب مجاز به کارکرد 24/7 با دستورالعمل های کوروناویروس

دبیر بخش مراقبت های بهداشتی اولیه و ثانویه دولت پنجاب، کاپیتان (آر) محمد Usman، هشدار داد که هر کسب و کار که نقض SOPs کوروناویروس خواهد شد به زور بسته است. اخبار/پرونده ها

lahore: تمام صنایع، تأسیسها و کارخانه ها در پنجاب مجاز به کارکرد ۲۴ ساعته، هر روز هفته، به شرط تمرین دستورالعمل های مرتبط با کوروناویروس، اطلاعیه ای از دولت استان ی که سه شنبه صادر شده بود را مطالعه کنید.

در اطلاع يه اطلاع يه دولت پنجاب، بخش مراقبت هاي اوليه و ثانويه بهداشت و درمان گفته که اين کار به پشت “تصميمات کميته کابينه براي مبارزه با تهديد ويروس کوروناويروس گرفته شده در جلسه ي چهارم آگوست 2020” انجام شده است.

در ادامه، تمام کسب و کارهای مربوط به بخش ساخت و ساز مجاز به عمل 24/7 “منوط به تصویب SOPs / دستورالعمل” ، آن را اضافه کرد.

در حالی که آخرین دستور بود به اجرا در آمده بلافاصله، تمام محدودیت های قبلی و معافیت، با این حال، همچنان به زور باقی می ماند.

به علاوه، کاپیتان (آر) محمد اوسمن، منشی بخش، هشدار داد که هر کسب و کاری که به ویروس کوروناویروس تجاوز کند SOPs مجبور به تعطیلی خواهد شد.

مشاوره برای باز کردن بخش های بیشتر در حال انجام است

وزیر صنایع و تولیدات فدرال، حمد ازهر روز سه شنبه گفت که دولت رایزنی ها را با استان ها بر سر بازگشایی سالن های ازدواج، گردشگری، رستوران ها، پارک ها و غیره آغاز کرده است.

دولت فهرست منفی را تهیه کرده بود، که در آن آن کسب و کار ها گنجانده شده بودند که در طول قفل کردن ویروس کوروناویروس اجازه فعالیت نداده بودند.

وزیر در توییت خود به این موضوع اشاره کرده است که این مرکز رایزنی ها با استان ها را در مورد «بررسی و تجدید نظر احتمالی بخش ها (موضوع SOP ها) در فهرست منفی» آغاز کرده است.

“مشاوره در مرکز عملیاتی فرماندهی ملی با استان ها در مورد بررسی و تجدید نظر احتمالی بخش ها (موضوع SOP ها) در فهرست منفی باز کردن آغاز شده است. این ها شامل گردشگری، رستوران، سالن ازدواج، پارک ها و غیره می شوند.”

وزیر صنایع گفت که دولت نیز در حال بررسی زمان بندی بازارها و صنایع است.

ازهر گفت که هنگامی که ولایات توصیه های خود را نهایی کردند، به نخست وزیر عمران خان ارجاع داده می شود که تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

ما پیشنهادها را جمع آوری کرده و از استان ها خواسته بودیم تا SOPs و روش های اجرایی را نهایی کنند. پیشنهادها اکنون به NCC به رهبری PM گرفته می شود تا در این زمینه ظرف چند روز تصمیمات نهایی را اتخاذ کند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>