تمام لامپ کم مصرف بازیکنان می تواند رایگان عوامل اگر فصل معلق است

خاص بند استاندارد با بازیکن قرارداد می تواند به این معنی نیست که همه لامپ کم مصرف بازیکن می تواند تبدیل به نمایندگی رایگان.

اولین بازی پیش فصل از لامپ کم مصرف برای مارس 24 و فصل شروع برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 11th. عمده شهرهای کانادا مثل کلگری و تورنتو را ممنوع عمده مجامع عمومی تا اواخر ماه ژوئن است. که ممنوعیت شامل همه رویدادهای ورزشی مهم مانند هاکی و فوتبال کانادا. (مرتبط: NHL بازیکنان در سراسر لیگ پرورش سگ در طول Coronavirus مکث)

CALGARY, AB – نوامبر 24: یک نمای کلی از داخل مک ماهون ورزشگاه در طول kick-off برای شروع 107 خاکستری قهرمانی جام بین بازی بمب افکن آبی وینیپگ و همیلتون ببر-گربه ها در مک ماهون ورزشگاه در نوامبر 24, 2019 در کلگری, آلبرتا, کانادا. (عکس توسط Derek لئونگ/گتی ایماژ)

تمام لامپ کم مصرف بازیکن قرارداد شامل یک بند است که می خواند: “آن است که دو طرف درک و توافق کردند که اگر عملیات لیگ فوتبال کانادا به حالت تعلیق این قرارداد باید بلافاصله فسخ شود و پاداش پرداخت می شود به این بازیکن باید بر اساس به عنوان ارائه شده توسط بند 11 در اینجا.” جبران خسارت مانند گزارش و تصویب پاداش و حقوق و پخش انگیزه داده نشده تا زمانی که فصل شروع می شود اما امضای پاداش و خارج از فصل پاداش در حال حاضر پرداخت شده است. بازیکنان که دریافت خارج از فصل جوایز نیز نمی توان مورد نیاز برای به پرداخت این سازمان با توجه به 3rd کردن ملت.

CALGARY, AB – ژوئن 16: Jackson بنت #29 همیلتون ببر-گربه دارای توپ در حالی که چارلی قدرت #40 از Calgary Stampeders تلاش می کند تا او را متوقف کند در طول یک لامپ کم مصرف بازی در ورزشگاه مک ماهون در 16 ژوئن 2018 در کلگری, آلبرتا, کانادا. (عکس توسط Derek لئونگ/گتی ایماژ)

بازیکنان که اعطا شد رایگان آژانس وضعیت می تواند استخدام شود یا NFL یا XFL. هر دو از کسانی که لیگ, اما, نیز دچار عدم قطعیت با فصل خود را با توجه به کروناویروس shutdown.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im