همه کافه ها و رستوران ها در اوهایو ایالت ایلینوی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

فرمانداران از اوهایو و ایلینوی یکشنبه اعلام کرد که آنها را ثبت سفارشات بسته به تمام کافه ها و رستوران ها در کشورهای خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد که سفارش خود را خواهد شد در تمام کافه ها و رستوران ها در دولت به طور نامحدود شروع در 9 بعد از ظهر یکشنبه. موسسات هنوز هم قادر خواهد بود به ارائه حمل و تحویل خدمات به مشتریان خود DeWine گفت.

“آنچه که ما نمی توانیم مردم است تجمع و نشسته,” او گفت:.

“من آگاه هستم که این تاثیر بسیاری خوبی کارگران” DeWine یک جمهوری خواه است. “هر روز ما تاخیر بیشتر مردم خواهد مرد.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات اعلام کرد در روز یکشنبه که او نیز با امضای یک دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها به ناهار خوردن در مشتریان خود را در دولت شروع در کسب و کار دوشنبه.

بر خلاف DeWine را پریتزکر را سفارش مجموعه به پایان می رسد در مارس 30.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است بیش از” پریتزکر گفت. “زمان برای عمل است که در اینجا. این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این و شما را موظف به عمل در بهترین منافع همه مردم از این دولت است.”

هر دو اوهایو و ایلینوی در حال برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه. بالای انتخابات در هر دو کشور پیوست مقامات از آریزونا و فلوریدا, که هم رای سهشنبه گفت رای دهندگان می تواند “با خیال راحت و ایمن” بازیگران برگه های رای پس از رای گیری محل تولید نمی کند همان سطح از قرار گرفتن در معرض به عنوان انواع دیگر از تجمع جرم.

پریتزکر گفت: هنگام اعلام بسته شدن رستوران خود را که او نمی خواهد به تعویق انداختن مقدماتی گفت: “دموکراسی باید ادامه یابد.”

“اگر ما تاخیر در این انتخابات معلوم نیست که ما ممکن است قادر به نگه داشتن یکی دیگر” پریتزکر گفت.

رستوران و بار, تعطیلی در اوهایو و ایلینوی دنبال تعطیلی مدارس در حداقل 20 متحده با توجه به کوروناویروس. (مرتبط: “تنها خدمات ضروری باید باز باقی می ماند’: نیویورک شهرستان حسابرسی تماس برای خاموش کردن کل)

اوهایو ممکن است نگه داشتن آن مدارس بسته باقی مانده از سال DeWine گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه.

“من آموخته اند که در مورد صحبت کردن به کارشناسان آن را نه فقط در یک چیز [ما] را به انجام بسیاری از چیزهای مختلف و انجام آنها در اوایل” اوهایو فرماندار گفت. “و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در اوهایو.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de