همه 112 ووهان evacuees پناه در ITBP قرنطینه مرکز آزمون منفی برای coronavirus

توسط PTI

دهلی نو: همه 112 مردم قرار دارد در یک ITBP قرنطینه تسهیلات پس از تخلیه از ووهان در چین آزمایش منفی برای coronavirus پس از اولین نمونههای رسمی در روز شنبه است.

“نمونه تمام 112 نفر فرستاده شدند به AIIMS و گزارش های منفی هستند. این دوره قرنطینه را ادامه خواهد داد برای حدود دو هفته” یک سخنگوی مرز امنیت زور گفت.

هفتاد و شش سرخپوستان و 36 خارجی ها گرفته شد به هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) نیروی مرکز قرنطینه در Chhawla منطقه از سرمایه های ملی در تاریخ 27 فوریه پس از آنها پرواز از شهر ووهان در یک IAF حمل و نقل هواپیما.

این گروه از اتباع خارجی شامل 23 از بنگلادش شش از چین هر دو از میانمار و مالدیو و هر یک از ماداگاسکار آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا. “دومین نمونه از زندانیان گرفته خواهد شد و در روز چهاردهم از دوره قرنطینه و همه کسانی که نتایج منفی خواهد بود منتشر شده از ITBP مرکز” سخنگوی اضافه شده است.

زودتر هند تا به حال به طور مشابه تخلیه حدود 650 سرخپوستان از ووهان در هیئت مدیره دو هوایی هند پرواز بودند نگه داشته و در همان ITBP تسهیلات و تهیه شده توسط ارتش در Manesar در نزدیکی اینجا. تمام این افراد بعدا در بر داشت منفی برای این ویروس و آنها اجازه رفتن به خانه پس از بیش از دو هفته قرنطینه.

یک تیم از پزشکان و امدادگران و دیگران خواهد شد در حال حاضر در قرنطینه مرکز round-the-clock و زندانیان ارائه خواهد شد امکانات مانند مواد غذایی, تخت و سرگرمی های داخلی به صرف زمان سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>