عکس: اخبار/screengrab

اسلام آباد: یک بحث گرم در محل دریایی وزیر امور علی حیدر زیدی و PPP مجلس Abdul Qadir پاتل در روز چهارشنبه بیش از Keamari نشت گاز است که تا به حال سمت چپ بیش از ده نفر کشته شدند.

در جلسه کمیته امور دریایی زیدی در جریان اعضای یک گزارش مربوط به Keamari نشت گاز, پس از آن او و او رد و بدل گرم کلمات با یکدیگر است.

PPP نماینده مجلس که نشان دهنده NA-248 حوزه یا کراچی غرب-به من گفت که او امیدوار بود برای وزیر فدرال برای ارائه دلایل Keamari مرگ و میر.

“دولت شکست خورده است و برای تعیین دلایل گاز نشت” پاتل گفت که زیدی شات برگشت و گفت: “شما نمی توانید قرار داده و تمام تقصیر را به گردن دولت!”

PPP نماینده مجلس گفت: مردم از حوزه انتخاباتی او بودند و از او درخواست که چرا مرگ و میر رخ داده است و چه چیزی باعث نشت گاز. در پاسخ وزیر فدرال گفت: “شما باید درخواست خود را وزیر همین دلیل نشت گاز رخ داده است!”

در پاسخ به زیدی را در جلسه پاتل تاکید کرد که منطقه ای که در آن این حادثه رخ داده بود توسط دریا احاطه شده است. “هیچ کس می تواند به آن منطقه بدون عبور از طریق KPT [بندر کراچی اعتماد]. تقریبا 90% از افرادی که زندگی می کنند در Keamari هستند KPT کارکنان,” او اضافه شده است.

“یک 70,000-تن تانکر بود که دود از آن آمد به سوی Keamari,” پاتل اشاره کرد. “دود در حال گسترش در سراسر Keamari مردم در حال مرگ بودند به عنوان به زودی به عنوان آنها نفس را در. [اما زیدی] ادعا می کند که دود گسترش با توجه به این دیوار از نفت منطقه در این نزدیکی هست.

“نفت منطقه متعلق به KPT به عنوان به خوبی. وزیر سحاب را باید بیهوده نظرات. شما ادعا کرد در بیانیه خود در این موضوع وجود دارد که مشروب در منطقه است به همین دلیل مرگ و میر رخ داده است.

“شما می گویند به خودتان است که هنگامی که کشتی ها لود شد و offloaded: مردم شروع به سقوط بیمار است. هنگامی که بارگذاری متوقف بیماری متوقف شده است. از 4000 نفر [تاثیر], 10 درگذشت.

“شما درست است که آنها در بیماران مبتلا به آسم. بیماران مبتلا به آسم مبتلا هستند به شدت با این گاز است. شما مردم را به درستی نمی نزدیک کردن کشتی را نازل و آن افسر ایمنی انجام وظایف خود به طور کامل.

“شما باید قبول سهل انگاری در این زمینه” پاتل اخراج بازگشت.

زیدی با این حال تصریح کرد که MNA “باید قرار نیست تقصیر من; [بايد] رفتن و صحبت کردن سند وزیر”.

Patel, دوباره, اشاره کرد که افراد کشته شده بود خود را در حوزه و متهم زیدی از بیان است که آنها مرده بود پس از نوشیدن آلوده به الکل است. اما زیدی محروم ساخت هر گونه بیانیه.

زیدی دادخواستها کمیته

قبل از کلامی خود را تف, زیدی به حال در جریان این کمیته در گزارش اولیه بیش از Keamari گاز نشت.

“من یک تماس در 10:30بعد از ظهر یکشنبه شب و گفته شد که بسیاری از مردم شکایت از مشکلات تنفسی شده بود بستری Keamari بیمارستان. من هم اطلاعاتی که افرادی که وارد از نزدیک راه آهن مستعمره بودند شکایت از استفراغ پس از این بوی گسترش یافته بود.

“من درخواست نیروی دریایی پاکستان را NBCD [هسته ای و بیولوژیکی و شیمیایی دفاع] به کشف کردن آنچه که قرار بود. ما رفت و به Keamari بیمارستان که در آن ما می دانیم که مردم افتاده بود بیمار پس از بوی گسترش یافته است. بیش از 100 نفر بستری شده بودند وجود دارد.

“این Ziauddin بیمارستان تحت درمان بیماران به صورت رایگان,” او اضافه شده و اشاره کرد که او نیز صحبت به دکتر Asim Hussain — رئیس Ziauddin گروه از بیمارستان ها در کراچی — در ماده.

وزیر فدرال توضیح داد که او رفت و به دفتر سرپرست پلیس (SP) در 2am که در آن نیروی دریایی این تیم در حال حاضر در حال حاضر. با توجه به این بیمارستان گزارش اولین بیمار از نشت گاز حادثه وارد شده در 7:30بعد از ظهر روز یکشنبه شب.

“یک کشتی حاوی سویا بود و لنگر انداخته در بندر. یک ویدیو ادعا گاز به بیرون درز از سویا کشتی در حال حاضر پخش شده اند.

“من در نزدیکی سویا کشتی خودم و هیچ بوی” زیدی گفت:, و اضافه کرد که او آگاهانه در دوشنبه 17 فوریه که شش نفر فوت کرده است. “سپس ما را به می دانم که سفارشی خانه شده بود تعطیل” او ذکر شده است.

“رسانه ها در حال پخش گزارش هایی که از گمرک و بندر عملیات متوقف شد. اما در گمرک و بندر عملیات شده بود متوقف شده است.

“وجود دارد یک بوی عجیب و غریب در گمرکات و نیروی دریایی تیم گفت: آنها چک کردن زیرزمین. من شگفت زده در چگونه به سفارشی خانه می تواند بوی اما هیچ کدام وجود دارد در KPT ،

“حدود 7ساعت در شب تماس های آغاز شده در آینده دوباره اما ما هنوز هم نمی تواند کشف کردن آنچه که دلیل نشت گاز. در Keamari مردم ناراضی بودند و از سوزش چشم, استفراغ, درد معده و خشک گلو,” او اضافه شده است.

وزیر اطلاع کمیته که به او گفته بود به نخست وزیر عمران خان و همچنین سازمان های اجرای قانون در این زمینه است. “نیروی دریایی گفت: کیفیت هوا در آزمايشات انجام شده اما گزارش [پس از آن آزمون] آن را منتشر نکرده اند و در عین حال” او گفت:.

“استاد دکتر عطا-ur-Rahman گفت: در تلویزیون مرگ و میر رخ داده است با توجه به سویا گرد و غبار. این کشتی در سوال بود وارد پاکستان با امنیت ترخیص کالا از ایالات متحده است.

“هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است به خدمه آن کشتی. وحشت ایجاد شده توسط نامگذاری سویا گرد و غبار [به علت] بدون هر گونه تحقیق و تفحص ندارند. وجود دارد 600-700 نفر در سایت اما چیزی اتفاق افتاده است به آنها,” او اضافه شده است.

الزیدی پس از آن گفت: موضوع گاز رخ داده بود در خانه سفارشی را در زير زمين وجود دارد و آن می تواند دو دلیل پشت آن است. “وجود دارد تانک های پارک شده در طرف دیگر دیوار از منطقه که در آن بسیاری affectees زندگی می کنند,” او گفت: این کمیته است.

“مردم در حفظ و مواد شیمیایی و نفت در این مخازن هستند که پس از تخلیه و شسته شوند. اگر آنها را شسته گاز سمی در هوا است.

“هیدروژن سولفات است که یک گاز سمی گسترش که منجر به مرگ و میر در گذشته” و همچنین, او گفت:.

“کراچی شهردار [وسیم اختر] چیزی نمی گویند در این موضوع … شاید او مشغول است؟”

وزیر تاکید کرد که یک موسسه تحقیقاتی باید معلوم شود ، “منطقه ای که در آن نشت گاز رخ داده است پرجمعیت,” او گفت:.

“تحت نظارت کمیساریای [کراچی افتخار علی Shallwani] ما راه اندازی یک کمیته از کارشناسان و گفت: آنها به بررسی” منطقه آسیب دیده است.

در این جلسه Jameel احمد خان — یک عضو کمیته امور دریایی — گفت: آنها در حال انتظار برای یک گزارش در حالی که آن را در حال حاضر منتشر شده است.

با توجه به این گزارش از مرگ و میر ناشی بودند سویا آلرژی, او گفت:, و اضافه کرد که سویا ذرات به ترتيب در نمونه خون از بیماران.

“این غیر عاقلانه است به چشم پوشی از گزارش های پزشکی” خان گفت که این KPT “باید روشن کند که چگونه آن را برنامه ای برای جلوگیری از چنین حوادث در آینده”.

تحقیقات وی افزود: تا به حال ثابت شده است که سویا بود خطرناک برای بیماران مبتلا به آسم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de