زنگ زنگ در CAPFs به عنوان مجموع COVID-19 موارد رسیدن به 169

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: تعداد COVID-19 موارد در CRPF افزایش به 135 در شنبه همه از دهلی نو بر اساس 31 گردان نیز که شاهد COVID-19 مرگ در انتخابات گفت: در روز شنبه.

منابع دولت گفت که اتحادیه وزارت خانه گرفته شده توجه داشته باشید از این موضوع و خواسته است نیروی ارشد AP Maheshwari برای توضیح شرایطی که به دلیل گسترش عفونت نمی تواند موجود باشد.

تعداد کل COVID-19 موارد در مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPFs) شد 169 روز شنبه با مرز نیروی امنیت (BSF) نیز ضبط 14 مورد جدید—12 از دهلی نو و دو از تریپورا.

علاوه بر coronavirus موارد از 31 گردان CRPF دو موارد دیگر– یکی از 194th گردان (دهلی نو) و دیگر از احمدآباد جایی که پرسنل از اقدام سریع نیروی (RAF) های تخصصی واحد CRPF شده است در بر داشت COVID-19 مثبت است.

BSF 17 COVID-19 نفر در مجموع در حالی که CISF دارای شش ITBP پنج و SSB دارای چهار مورد از coronavirus.

همه ITBP و SSB coronavirus موارد از دهلی نو. در CISF سه موارد از دهلی نو دو گارد داشت و از آلوده در بمبئی و یکی پیدا شد COVID-19 مثبت در کلکته. وجود دارد برخی از موارد دیگر از coronavirus در نیروهای بیش از حد که درمان شده است.

55 سال از زیر-بازرس محمد Ikram حسین از CRPF 31 گردان تا به حال تسلیم به این بیماری در آوریل 28 و مقر گردان مستقر در Mayur Vihar فاز 3 منطقه از سرمایه های ملی بود و پس از آن مهر و موم شده.

این برای اولین بار بود COVID-19 مرگ در CAPFs متشکل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF), مرز, نیروی امنیت (BSF) مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) در هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) این Sashastra سیما Bal (SSB) و آسام آسام تفنگ.

پس حسین را مورد مجموع 480 CRPF سربازان از واحد خود را مورد آزمايش قرار عفونت که 458 نتایج و 22 هنوز در انتظار. تنها برای کمک به نیروی است که بسیاری از آلوده سربازان بدون علامت هستند و به احتمال زیاد برای درمان زود, مقامات گفت.

چهار شرکت از 1000-قدرت گردان بودند مستقر در خارج و نه مستقر در دهلی هنگامی که عفونت اعتقاد بر این است که شکسته در ستاد با توجه به منابع. هر گردان دارای هفت شرکت شامل نزدیک به 150 نفر از سربازان در هر یک از شرکت.

آلوده troopers پذیرفته شده اند به انزوا تسهیلات از دولت دهلی نو در Mandoli و دیگر پرسنل واحد شده اند قرنطینه.

به گفته مقامات منبع اصلی از Covid-19 عفونت در این واحد می تواند یک پاسبان یک دستیار پرستاری که در پیوست این گردان پس از اتمام مرخصی او دوره در خانه اش در, national capital region (NCR).

این سپاهی ارسال شده است در یکی دیگر از CRPF گردان مستقر در Kupwara جامو-کشمیر و روشن نیست که چگونه او قرارداد عفونت. اعضای خانواده خود را نیز آزمایش منفی برای بیماری تنفسی, مقامات گفت.

افزایش تعداد COVID-19 نفر در مرکز رزرو نیروی پلیس این کشور بزرگترین نیروی شبه نظامی تبدیل به یک نگرانی جدی برای امنیت شبکه است.

در مرکز جنجال دو بخشنامه ارسالی از سوی معاون پزشکی.

در حالی که دولت پروتکل تجویز اجباری قرنطینه از 14 روز برای هر کسی که مشکوک به عفونت مارس منظور از بال پزشکی از زور گفت: پنج روز قرنطینه مورد نیاز است در چنین مواردی است.

دوم بخشنامه فرستاده شده توسط بال پزشکی از نیروی شبه نظامی در مارس 17 با دوره قرنطینه تغییر به 14 روز منابع اضافه شده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im