نیروی هوایی غیر نظامی آشپز نمی تواند اجازه رفتن به خانه پس از انجام وظیفه به احتمال زیاد به COVID-19: HC

توسط PTI

دهلی نو: نیروی هوایی غیر نظامی آشپز که باید به دور ماندن از خانواده خود را 28 روز در یک ماه شامل 14 روز در قرنطینه نمی شود مجاز به بازگشت به خانه پس از ساعت وظیفه هر روز به عنوان آنها به احتمال زیاد به COVID-19 عفونت در گزارش را برای وظیفه آن را به خطر اندازد نیروی هوایی پرسنل دادگاه عالی دهلی نو گفته است.

یک نیمکت از قضات راجیو Sahai Endlaw و آشا منون انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس گفت: آشپز نمی تواند به دنبال اجرای اشتغال شرایط به حالت عادی زمانی که کل کشور است که از طریق وضعیت غیر طبیعی.

دادگاه گذشت در حالی که منظور خلاصی از دادخواست توسط همه هند ارتباط نیروی هوایی مدنی آشپز که در آن آنها گفت که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آنها در حال ساخته شده برای زندگی در نیروی هوایی ایستگاه خود را ارسال و فهرستی از 14+14+7 است که به دنبال.

برای اولین بار 14 روز آنها نگهداری در قرنطینه بعد 14 روز آنها ساخته شده است به کار به عنوان آشپز و پس از آن به آنها داده می شود 7 روز برای رفتن به خانه و پس از آن همان فهرستی از آغاز این درخواست گفت.

تقاضای ادعا که آنها در نتیجه مجبور به دور ماندن از خانه های خود را برای 28 روز در یک ماه و از آن برای 14 روز خدمات خود هستند مورد استفاده با نگه داشتن آنها را قرنطینه.

“به نظر می رسد به ما که درخواست ثبت شده است و بدون توجه به شایع شرایط و مقیاس بزرگ از دست دادن اشتغال و حاصل سختی که با آن مواجه هستند کسانی که بدون اطمینان از اشتغال است.

“اعضای این درخواست (انجمن) هر چند داشتن ضامن اشتغال در حال ساخت نارضایتی از ناراحتی گفته بودن رنج می برد توسط آنها را دوباره فراموش کردن که اعضای این درخواست به عنوان آشپز در صورتی مجاز به بازگشت به مربوطه خوابگاه بعد از ساعت وظیفه هر روز به احتمال زیاد به را با آنها COVID-19 عفونت زمانی که گزارش را برای انجام وظیفه به خطر انداختن پرسنل نیروی هوایی” نیمکت گفت.

دادگاه گفت که قادر به ببینید که چگونه غیر نظامی آشپز نیروی هوایی که به عنوان گروه ‘C’ غیر صنعتی کارکنان نیروی هوایی برخوردار هستند به درمان به عنوان ” تاج رزمندگان و مزایای آن.

“در حالی که کار در آشپزخانه در نیروی هوایی ایستگاه اعضای درخواست مى تواند در معرض در هر صورت به coronavirus به ادعای خود را به خط مقدم کارگران به عنوان مشاور برای درخواست استدلال می کند.

بنابراین ما راضی نیست که هر زمین برای سرگرم کننده طومار ساخته شده است ،

دادگاه نیز با آن موافق نیست نماز که آشپز بود مجاز به قرنطینه به مدت 14 روز در خوابگاه مربوطه.

با توجه به درخواست کننده شکایت که آشپز شد که متهم برای وعده های غذایی خود را در طول اقامت خود در نیروی هوایی ایستگاه های دادگاه خواسته مقامات برای کاوش بهتر تنظیم برای آن و یا اگر هزینه برای وعده های غذایی می تواند توزیع.

مشاوره برای دولت مرکزی گفت: او هیچ دستورالعمل حذف خواهد شد اما انتقال این منظور مقامات به نظر در مشورت با آشپز در هر ایستگاه که آیا بهتر تنظیم طبق ضرورت می توان کار می کرد.

“ما نمی پیدا کردن هر گونه شایستگی در دادخواست.

ما از دور همان درخواست پاسخ دهندگان به یا مرکزی یا منطقه ای و یا در هر ایستگاه رایزنی با نمایندگان اعضای این درخواست و به کشف اگر هر ترتیب رضایت بخش به اعضای این درخواست می توان کار می کرد.

اما صرفا به دلیل این راستا صادر شده است نه مشورت هر حق درخواست و یا اعضای آن” نیمکت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im