بیمار سپس به توان منتقل شده به رینگ مدیر خانه برای حفظ Covid-19 دور

توسط اکسپرس سرویس خبری

رانچی: زندانی RJD رئیس Lalu Prasad Yadav, در حال حاضر بستری برای راجندرا موسسه علوم پزشکی (رینگ) در رانچی خواهد شد معطوف به اقامت رسمی از رینگ مدیر, همچنین شناخته شده به عنوان کلی ییلاقی واقع در داخل محوطه دانشگاه.

این تصمیم گرفته شده توسط رینگ دولت به عنوان یک اقدام احتیاطی به دنبال افزایش COVID-19 موارد در Jharkhand در چند هفته گذشته.

به گفته پزشکان به دنبال پس از او, RJD رئیس یک بیماری مزمن بیمار فشار خون بالا و دیابت و قلب و کلیه و بیماری های دیگر و از این رو او نگهداری می شود باید به دور از بیماران مبتلا به COVID-19.

“برای جلوگیری از عفونت از COVID-19 آن ضروری بود به نگه دارید سپس او به دور از بیمارستان مدار. بنابراین تصمیم گرفته شد برای تغییر او را به برخی از مکان های دیگر به دور از بیمارستان مدار. کلی ییلاقی است که مناسب ترین محل برای او که در آن او می تواند همچنین قدم زدن ضروری است که برای یک بیمار دیابتی,” دکتر گفت: Umesh پراساد که رهبری تیم از پزشکان مستقر برای Lalu Yadav در رینگ.

به عنوان بیماران همراه با پزشکان بیمارستان در حال آزمایش مثبت هر روز, توصیه هایی برای تغییر او را به برخی از مکان های دیگر انجام شد و در روز چهارشنبه خود را که ممکن است رسیده اند به مرحله نهایی او اضافه شده است.

دکتر گفت که تصمیم نهایی گرفته خواهد شد توسط اداره زندان.

در ضمن بعد از گرفتن تایید از دولت و زندان دولت رانچی SP (شهر) Saurabh کومار بازدید کلی ییلاقی در روز جمعه به بورس از تدابیر امنیتی انجام می شود برای RJD رئیس. SP گفت که تمام جنبه های امنیتی هستند که در نظر گرفته شده برای Yadav.

پاکیزگی رانندگی در خانههای ییلاقی نیز در حال انجام در جنگ-جای پا.

بیمارستان دولت هشدار داده شد پس از سه دستیاران deputed برای Lalu Yadav برای کمک به او را در روز خود را به روز کر در زندان بودند آزمایش مثبت در روز یکشنبه.

پزشکان درمان RJD ارشد در رینگ نوشته شده بود به بیمارستان دولت برای تغییر او را به برخی از مکان های دیگر به منظور محافظت از او را از آلوده شدن از این ویروس مرگبار است. آنها همچنین پاک که RJD رئیس نشان داده است هر گونه علائم COVID-19 تا کنون.

به ویژه پس از متهم شدن توسط یک ویژه نوبت دادگاه در رانچی در دسامبر 23, 2017, در دومین علوفه کلاهبرداری پرونده مربوط به خروج غیر قانونی از Rs 89.27 لاخ از Deoghar خزانه 72 ساله RJD رئیس تسلیم شد در Birsa Munda زندان مرکزی در رانچی اما منتقل شد به رینگ نگاه خود را رو به وخامت شرایط بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>