Aik Din جغرافیایی Ke Saath: فواد می گوید او توصیه می شود Mehwish Hayat برای Tamgha-e-Imtiaz

وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری گفت که او توصیه می شود بازیگر زن پاکستانی Mehwish Hayat نام برای Tamgha-e-Imtiaz افتخار.

فواد مهمان بود در Aik Din جغرافیایی Ke Saath آخرین قسمت. در طول نمایش در یک پرده بحث با میزبان سهیل Warraich فدرال وزیر فاش کرد که او توصیه می شود حیات نام برای Tamgha-e-Imtiaz پاکستان بالاترین غیرنظامی افتخار.

“Mehwish Hayat درخشان است,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد بازیگر مورد علاقه خود را. “به عنوان وزیر من توصیه می شود نام او برای Sitara-e-Imtiaz. من به تازگی او برای اولین بار,” او اضافه شده است.

فواد گفت: زمانی که او وزیر شد او جوایز بسیار جدی است. وزیر فدرال گفت که او توصیه کرده بود حیات را نام بود و همیشه می خواست جوانان به نامزد جوایز.

“مردم برای درخواست نام خود را به توصیه برای جایزه,” او گفت: رد یک سوال در مورد اینکه آیا حیات از او خواست به توصیه او نام برای جایزه. “بسیاری از مردم آن را انجام دهد که هیچ محدودیتی برای آن است.”

او گفت که پاکستان بازیگر اعطا شده بود برای کسب و کار است که فیلم های او را که او گفته بود بیش از هر بازیگر است.

“ما همیشه می خواستم جوایز داده شود تا تریلر در هر زمینه” او گفت:. “ما در این اجرا بر اساس شایستگی به عنوان به خوبی.”

این بازیگر زن پاکستانی به دریافت تعداد زیادی از توپخانه ضد هوایی در رسانه های اجتماعی زمانی که او موفق به دریافت جایزه در ماه مارس سال گذشته است. برخی از آنها از این نظر است که او تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی شایسته دور.

رئیس جمهور پاکستان دکتر عارف Alvi اعطا Mehwish Hayat با این جایزه طی مراسمی در اسلام آباد است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر