AIIMS را تعطیل OPD از جمله گرايش خدمات از مارس 24 تا اطلاع ثانوی

توسط PTI

دهلی نو: AIIMS صادر کرده است به منظور تعطیل OPD از جمله گرايش خدمات جدید و پيگيري بيماران ثبت نام از مارس 24 تا سفارشات بیشتر.

برتر موسسه قبلا تصمیم گرفت به طور موقت به حالت تعلیق روال پیاده روی در OPD ثبت نام از بیماران از مارس 23 عنوان آن تغییر مسیر منابع خود را به کنترل Covid-19 شیوع.

“این در حال حاضر تصمیم گرفته شده است که همه OPD خدمات از جمله گرايش خدمات جدید و پيگيري بيماران ثبت نام در AIIMS بیمارستان و تمام مراکز بسته باقی خواهد ماند از مارس 24 تا سفارشات بیشتر” جدید مدور در روز دوشنبه گفت.

روز جمعه AIIMS صادر کرده است یک دایره به تعویق انداختن همه غیرضروری روش انتخابی و جراحی و کارگردانی برای تنها اضطراری صرفه جویی در زندگی عمل جراحی با اثر از 21 مارس است.

اتحادیه وزارت بهداشت خواسته است تا بیمارستان ها و آموزش پزشکی و موسسات به تهیه تعداد کافی از هواکش و بالا-جریان اکسیژن ماسک و توصیه آنها را به کاهش تجمع خود را در محل مربوطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>