پاکستان مسلم لیگ نواز را (PML-N) ارشد رهبر احسن اقبال ضربه در وقت دولت بیش از آن شکست برای مقابله با بحران اقتصادی این کشور است که از طریق گفت که با وجود هجده سال در قدرت مشاور مالی هنوز clueless در مورد حل مشکلات اقتصادی کشور است.

“این دولت است که غارت و چپاول کشور با هر دو دست. وجود دارد رکورد فقر و افزایش بیکاری در این کشور امروز” سابق برنامه ریزی وزیر گفت: روز پنج شنبه بعد از ظهر در حالی که ساخت یک آدرس در یک جلسه از شورای ملی است.

اقبال این اظهارات را یک روز پس از مشاور نخست وزیر در امور مالی و درآمد عبدل حافظ شیخ در دفاع از سیاست های مالی از وقت دولت در مجلس گفت: اقتصاد و نرخ ارز ثبات به عنوان یک نتیجه از تصمیم گیری های دشوار.

“من همچنین می خواهم برای رفتن به پاکستان که گلگون تصویر نقاشی شده توسط مشاور مالی دیروز. پاکستان که در آن هیچ تورم وجود دارد که در آن شغل وجود دارد و که در آن نهرهایی از شیر و عسل جریان” وزیر سابق اضافه شده در به وضوح طعنه آمیز undertones.

“این دولت شروع به کار در یک انتقام دستور کار است. سرمایه گذاران کوچک و بزرگ همه در نظر گرفتن پول خود را از پاکستان است. افراد با استعداد هستند همچنین در حال حرکت در خارج از کشور است. وجود بحرانی بحران اعتماد در پاکستان امروز” وزیر سابق گفت: مجلس.

“دولت در زمان طولانی تر از آن را باید به تصمیم می گیرید که آیا آن را باید به صندوق بین المللی پول برای کمک مالی. این به این معنی است که زمانی که آنها را از نشستن با آنها مذاکره از موضع ضعف” اقبال اشاره کرد.

“دولت گذاشته سلاح های خود را در مذاکرات با صندوق بین المللی پول. مذاکرات بین المللی با بدن به طور کلی بسیار دشوار و به مبارزه برای حفاظت از منافع ملی است. برنامه صندوق بین المللی پول دولت به توافق ضعیف است یکی” وزیر سابق اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو