آتش سوزی بیمارستان احمدآباد: حضوری شجاع سه بیمار سالمند را نجات می بخشد

توسط PTI

احمدآباد: یک مهماندار 25 ساله حضور ذهن و شجاعت یورش آور را نشان داد چرا که جان سه بیمار سالخوردرا از آتش سوزی مواج ی که اوایل روز پنجشنبه در بیمارستانی واقع در احمدآباد در آنجا کار می کرد نجات داد.

هشت بیمار دیگر- پنج مرد و سه زن- که در بخش ICU بیمارستان COVID-19 تعیین شده شری در died in the blazeمنطقه Navrangpura شهر تحت درمان قرار می گرفت، در آتش سوزی درگذشت.

آتش سوزی حدود ۳/۳۰ صبح در طبقه چهارم تاسیسات چهار طبقه، که یکی از ۶۰ بیمارستان خصوصی عجیب و غریب است که توسط شرکت شهری احمدآباد (AMC) برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کورونااجازه داده شده بود، به وجود امد.

وقتی آتش سوزی شروع شد، 11 بیمار در طبقه چهارم بودند.

به گفته پلیس، اتاق ویژه ICU در طبقه چهارم برای بیماران بحرانی COVID-19 ایجاد شده است.

مهماندار بیمارستان چیراگ پاتل، که زندگی خود را به خطر انداخت و سه بیمار مسن را از فروغ نجات داد، گفت: آتش سوزی برای اولین بار توسط یک مهماندار دیگر در طبقه چهارم در حدود ساعت 3 صبح مشاهده شد.

وقتی بعد از اون به طبقه چهارم رفتم دیدم که از مانیتور بعضی تجهیزات پزشکی نزدیک تخت بیمار شعله ور می شد به زودی، موهای اون بیمار آتش گرفت من بلافاصله آن را انجام دادم، “پاتل پس از دادن بیانیه خود را به پلیس به خبرنگاران گفت.

“درست همونطور که تخت رو از مانیتور دور کردم یه لباس دیگه از همراهان ش به آتش کشیده خوشبختانه، یک دکتر با یک سطل آب به طبقه بالا آمد و آن را بر روی همراه ریخت و او را نجات داد.

ناگهان، در بخش ICU انفجاری روی داد. اگرچه ما دوباره برای نجات بیماران بالا رفتیم، اما به دلیل دود ضخیم و دید بسیار کم امکان رفتن به داخل وجود نمی داشت.”

به گفته پاتل، از آنجا که دیگر حضور و پزشکان به دلیل دود احساس ناآسودی می کرد، تصمیم گرفت در آنجا بمانند و از دیگران بخواهد که برای امنیت خود به طبقه پایین بروم.

در همین حال، کارکنان بیمارستان به آتش نشانی هشدار می دهند.

پاتل افزود که در آن زمان ۱۱ بیمار در طبقه چهارم بودند و نجات آنها کار سختی بود.

من تنها کسي بودم که در طبقه چهارم باقي مونده بودم و تصميم گرفتم تا جايي که ممکنه نجات بدم من اول یک بیمار زن مسن را بلند کردم، که نمی توانست راه برود، در آغوشم و او را به طبقه پایین بردم.”

پاتل به نقطه بازگشت حتی به عنوان دود ضخیم منطقه را فرا گرفته بود.

او به یک زن سالمند دیگر که پایین افتاده بود و نمی توانست راه برو، در بالا رفتن با خیال راحت همراه با یک بیمار مرد کمک کرد.

از وقتي که دود خيلي متراکم ميشد و سطح اکسيژنم پايين ميرفت، نميتونستم دوباره برم داخل سپس با استفاده از لوله های بیرون از طبقه چهارم بالا رفتم و سعی کردم بیماران را از پنجره ها نجات دهم، اما نتوانستم آنها را بشکنم.”

خوشحالم که تونستم سه بيمار بحراني رو نجات بدم برای من، زندگی یک بیمار از زندگی خودم مهم تر است.”

راويندرا پاتل، منطقه 1 DCP، گفت که پليس اظهارات کارکنان بيمارستان را به عنوان بخشي از کاوشگر ثبت کرده است.

این مقام مسئول گفت: «ما بیانیه حاضران را نیز ضبط کرده بودیم که گفته بود جان سه بیمار سالمند را نجات داده است»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>