پیش از توافق صلح تهمت به دنبال افغانها به آغوش جدید آینده


واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست مردم افغانستان در آغوش یک شانس برای یک آینده جدید جمعه یک روز قبل از امضای قرارداد تاریخی صلح میان ایالات متحده و طالبان در دوحه.

با یک هفته آتش بس را به عنوان یک شرط برای پیمان برگزاری شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حال حاضر وجود دارد امکان پایان دادن به نزدیک به دو دهه جنگ در افغانستان است.

او اعلام کرد او در فرستادن وزیر خارجه مایک Pompeo شاهد امضای پیمان که وزیر دفاع علامت Esper خواهد به طور جداگانه با صدور یک اعلامیه مشترک با افغانستان دولت.

تعهدات به طالبان توافق و بیانیه مشترک هستند و یک “گام مهم به یک صلح پایدار” است که می تواند رایگان افغان از تهدید القاعده و داعش گروه مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت.

“اگر طالبان و دولت افغانستان زندگی می کنند تا به این تعهدات ما را قدرتمند مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان و آوردن نیروهای ما صفحه اصلی,” او گفت:.

او افزود: “در نهایت این خواهد بود تا به مردم افغانستان به کار خود را در آینده است.”

“ما از این رو اصرار مردم افغانستان برای به دست گرفتن این فرصت برای صلح و آینده ای جدید برای کشور است.”

– آمریکا برای کاهش نیروهای نظامی –

این توافق به امضا شنبه را ببینید هزاران نفر از سربازان آمریکایی ترک افغانستان پس از بیش از 18 سال در ازای مختلف تعهدات امنیتی از طالبان و تعهد به مذاکره با دولت کابل ،

در کابل مردم رقصید و منتشر بالن و کبوتر جمعه به مناسبت سقوط شدید خشونت است.

قبلا در این هفته کلی Austin اسکات میلر فرمانده متحده و نیروهای ناتو در افغانستان و Afghanistans اقدام وزیر دفاع Asadullah Khalid قدم به خیابان های کابل و در زمان عکاسی سلفی با شهروندان در تظاهرات اعتماد به نفس خود را در آتش بس.

این جنگ هزینه های دولت ایالات متحده بیش از 1 تریلیون دلار در نظامی و هزینه بازسازی پس از جنگ در سال 2001 است.

دوحه توافق می آید پس از بیش از یک سال از مذاکرات میان طالبان و آمریکا که شک و تردید عمل بارها و بارها به خشونت خروشان.

یک هفته آتش بس را به عنوان یک شرط برای صلح پیمان برگزار شد برای هفتمین روز جمعه در افغانستان تنها جزئی حملات گزارش شده است.

در حالی که معاملات محتویات نشده اند علنا فاش می رود برای دیدن پنتاگون شروع به کشیدن نیروهای نظامی از افغانستان که در آن بین 12,000-13,000 در حال حاضر بر اساس.

او گفت: “اولیه کاهش در ماه های آینده خواهد بود به مورد 8600 — شبیه به نیروهای نظامی در سطح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده پس از سال 2016 در انتخابات پیروز شود.

“زمانی که من به دفتر من وعده داده شده به مردم آمریکا من می خواهم شروع به آوردن نیروهای ما و به دنبال پایان دادن به این جنگ” ایران روز جمعه گفت.

“ما در حال ساخت پیشرفت قابل توجهی در آن وعده.”

– ایران –

کاهش بیشتر بستگی دارد که چگونه به خوبی طالبان افتخار وعده برای شروع مذاکرات با دولت رئیس جمهور اشرف غنی — که تا به حال آنها را رد کرد و به عنوان یک مورد حمایت آمریکا عروسک خیمه شب بازی-و به دنبال جامع “داخل افغانستان” آتش بس و صلح.

مقامات افغان خواهد شد آشکارا وجود ندارد و از شنبه مراسم در دوحه اما هیئت دولت خواهد بود وجود دارد به “مخاطبین اولیه” با شورشیان.

زودتر جمعه Pompeo هشدار داد در یک جلسه کنگره که ایران از لحاظ تاریخی حریف از طالبان می تواند به دنبال تضعیف توافق هر چند او ارائه هیچ گونه شواهد چنین فعالیت هایی است.

“ما فقط در این شش ماه قابل توجهی کاهش خشونت در افغانستان است و ما در حال تماشای از نزدیک به دیدن اگر جمهوری اسلامی ایران آغاز می شود به را حتی فعال تر اقدامات است که تضعیف تلاش های ما در صلح و آشتی” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>