پس از جوانان را شکنجه وحشتناک Dalit سیاست تشدید در راجستان به عنوان احزاب را اقصر طرق در ناگور

بیان اخبار سرویس

جیپور: سیاست در راجستان تشدید کرده است پس از شکنجه از دو Dalit جوانان در ناگور منطقه از دولت است.

این Dalit چهره BJP اتحادیه وزیر امور خارجه در وزارت منابع آب Arjun Ram Meghwal رسیده ناگور در روز جمعه برای دیدار با قربانیان ،

در همین حال یک عضو تیم کنگره نیز رسیده ناگور در روز جمعه در حالی که دولت BSP مقامات ماند در جیپور و در ملاقات دولت DGP.

یک Dalit جوانی بود که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم و شکنجه به اتهام سرقت است. او برای اولین بار کوبید و پس از آن بنزین ریخته بود به بخش خصوصی از قربانی. تصویری از این حادثه که در محل در یکشنبه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی ایجاد یک هم بزنید در محافل سیاسی.

صحبت کردن با رسانه ها در Nagour, Meghwal گفت: “این سیستم تبدیل شده است به طور کامل lawless تحت کنگره دولت است. Dalit ظلم و ستم است و عبور از تمام محدودیت ها. پس از ناگور حادثه وجود دارد کمی اخلاق چپ در کنگره حزب است. به طوری که وزیر امور خارجه باید استعفا دهد.”

کنگره کمیته شامل استاد Bhanwarlal Meghwal که وزیر عدالت اجتماعی و توانمندسازی ماهش Sharma, دبیر و دئولی-Uniara MLA Harish چاندرا مینا. این کمیته ارسال خواهد شد این گزارش به رئیس جمهور Sachin خلبان.

همچنین به عنوان خوانده شده | بنزین غوطه ور پیچ گوشتی وارد Dalit مرد شکنجه برای سرقت در راجستان

وجود دارد 17 درصد Dalits در دولت که به طور سنتی حمایت کنگره است. BSP برنده در 6 Dalit تحت سلطه کرسیهای مجلس در ماه دسامبر 2018 اما به تازگی تمام 6 BSP MLAs پیوست کنگره است.

Bahujan Samaj حزب supremo Mayawati توصیف کرده بود ویروسی تصویری از ظلم و ستم از Dalits به عنوان نگران کننده است. “ویروسی تصویری از ظلم و ستم از Dalit برادران در ناگور در کنگره-حکومت راجستان نگران کننده است و مرا به یاد حوادث گجرات را Una ، واضح است که ظلم و ستم و بهره برداری از Dalits همچنان در همه جا. این بسیار مایه تاسف است. دولت باید اقدامات موثر ایم ” Mayawati.

BSP دولت رئیس جمهور Samrath سینگ همراه با چند حزب ملاقات مقامات دولت DGP Bhupendra سینگ در روز جمعه و خواستار امنیت برای قربانیان و خانواده و دولت ،

حادثه اتفاق افتاده در 16 فوریه و در 18 فوریه تصویری از آن ویروسی رفت. T

پلیس بازداشت 5 متهم در 19 و 2 در تاریخ 20 فوریه.

بازرس کل پلیس Bipin کومار Pandey فرستاده شده به ناگور برای بررسی و تحت نظارت جنایت شاخه جنایت شنیع واحد.

“اقدام علیه مجرمان در حال حاضر در حال آغاز 7 نفر دستگیر شده اند تحت دقیق ترین بخش از قانون اگر BJP و BSP که تنها علاقه مند به سیاست های ما می تواند هر چیزی را انجام دهید تا آنجا که در نظر گرفتن اقدامات اصلاحی نگران است ما را تضمین است که مجرمان نمی scot-free” در مقابله با دولت وزیر بهداشت Raghu Sharma.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>