توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: تولید نفت هند محدود (نفت) بوده است به شدت ضربه توسط این تحریک توسط مردم و سازمانها در برابر حادثه آتش سوزی در چاه نفت در آسام را تینسوکیا منطقه.

“با توجه به اضطراب برنامه ها وجود دارد تولید از دست دادن 500 تن نفت خام از 23 nos. از چاه های نفت و 0.46 MMSCM گاز طبیعی از 3 nos. از چاه های گاز به عنوان گزارش در 12-06-2020,” نفت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

یک آتش سوزی گسترده که شکست از نفت به خوبی در Baghjan در ژوئن 9 بود و هنوز هم مواج به عنوان گاز بود که تغذیه چاه نفت. آتش ناشی از فوران چاه نفت – کنترل نشده و یا انتشار گاز – رخ داده است که در مه 27.

کارشناسان از روغن و نفت و گاز شرکت محدود (ONGCL) و سنگاپور-شرکت بر اساس M/s هشدار برای بازدید از سایت در روز شنبه.

“کار مقدماتی تنظیم امکانات برای کنترل عملیات آغاز شد. دو عدد از بالا تخلیه آب پمپ های قرار داده شده در سایت. تست و راه اندازی این پمپ ها برنامه ریزی شده برای امروز و پس از اتمام اتصال مکش و تحویل خطوط. پر از آب در CMT مخزن (3000KL) از Dangori رودخانه در حال انجام است. تمام تجهیزات و مواد دیگر از ONGC-سیوسگر حیاط رسیده Duliajan و تخلیه در همان روغن CMT حیاط در حال پیشرفت است برای بازرسی توسط کارشناسان از M/s هشدار” بیانیه ای گفت:.

این حادثه را ترک کرده است یک دنباله از ویرانی در مناطق اطراف آن است. تعدادی از خانه ها بودند به خاکستر کاهش می یابد. دو آتش نشان از نفت بود نیز جان خود را از دست. حیات وحش و فعالان محیط زیست می ترسید که انتشار گاز و حاصل آتش تا به حال به شدت آسیب دیده گیاهان و جانوران این منطقه است.

معروف beel (یا billabong) است که در مجاورت محل آتش سوزی. محیط زیست شکننده Dibru-Saikhowa پارک ملی است که شناخته شده برای آن وحشی اسب کمتر از دو متر دور.

آتش آواره از 7000 نفر و آنها پناه گرفتن در امداد اردوگاه. نفت, وزارت, آسام دولت و نفت در حال حاضر به دستور جداگانه پروب به این حادثه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو