پس از سازمان همکاری های اسلامی در حال حاضر سابق بوروکرات ابراز نگرانی ‘اسلام هراسی’ در هند

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: گروهی از بازنشسته کارمندان دولت نوشته است نامه ای سرگشاده به رئیس وزرای تمام متحده و فرماندار از تمام سرزمین های اتحادیه در آزار و اذیت مسلمانان و حتی هند به عنوان معاملات با گسترش COVID-19.

سابق همه, هند, و, مرکزی, خدمات, افسران متحد زیر پرچم قانون اساسی رفتار گروهی نوشته اند در برابر نگرش دشمنی که با جامعه مسلمان شده است ملاقات کرد و همیشه از اخبار Tablighi Jamaat جماعت در سراسر کشور است.

سابق بوروکرات نیز شناسایی نقش بخش از رسانه ها در بدتر شدن آنچه که در حال حاضر اشتراکی شارژ سناریو.

“عمل جماعت در سازماندهی این رویداد نادیده گرفتن دولت دهلی نو به مشاوره بود بدون سوال غلط و زمینه صادر کند. این عمل رسانه ها در communalising آن و گسترش آن به جامعه مسلمان به عنوان یک کل است که کاملا غیر مسئولانه و قابل سرزنش” نامه به عنوان خوانده شده.

همچنین به عنوان خوانده شده | سازمان همکاری های اسلامی را به اتهام ‘اسلام هراسی’ در هند تاسف: دولت منابع

این نامه با هدف نمودار از راه اقدام برای دولت خواهد بود که ارام کردن نگرانی جامعه اقلیت و همچنین دیدن به آن است که نیازهای روزانه خود در حال انجام در طول مستند.

در این نامه گفته است این کشور است که از طریق بی سابقه تروما و “ما می توانیم تحمل زنده ماندن و غلبه بر چالش هایی که این بیماری همه گیر است بر ما تحمیل تنها باقی مانده ایران و کمک به یکدیگر”.

“ما باید به یاد داشته باشید که به طور سنتی هند به حفظ روابط خوب با کشورهای مسلمان و دیده شده است به عنوان دوست خود را. میلیون ها نفر از شهروندان ما زندگی و کار در این کشور است. شده است وجود دارد یک نگرانی جدی بیان شده در این کشور در مورد تحولات اخیر. ما باید اطمینان حاصل شود, از طریق ما غیر تبعیض آمیز عمل و اقدامات امداد که اقلیت باید چیزی برای ترس در هند” گفتند.

این گروه متشکل از بیش از 100 سابق کارمندان دولت از جمله SY قریشی به عنوان Dulat, Keshav Desiraju و دیگران نوشته اند به دولت CMs و نامه ای نیز کپی PM.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de