پس از ماهاراشترا راجستان سریع با استفاده از کیت تست برای تشخیص Coronavirus

توسط اکسپرس سرویس خبری

جیپور: راجستان تبدیل شده است و دولت برای اولین بار در کشور شروع به تست سریع برای کوروناویروس (COVID-19) از طریق سریع ضد بدن کیت تست. اضافی دبیر کل (پزشکی و سلامت) Rohit Kumar Singh گفت که اولین مجموعه از 52 سریع آزمايشات انجام شده در جیپور را Topkhana مرکز بهداشتی اولیه در شهرستان جداره منطقه در شب جمعه است. خوشبختانه تمام 52 نفر تست شده و در اولین روز پیدا شد منفی بود.

در جیپور را تاج کانون از رمگنج محل از 5000 تست سريع انجام می شود. ACS Rohit سینگ همچنین گفت که جمع آوری داده ها از تست سريع انجام شد از طریق یک برنامه توسعه یافته توسط دولت برای سریع تجزیه و تحلیل نتایج. علاوه بر سریع آزمایش واکنش زنجیرهای پلیمراز (PCR)-بر اساس تست نیز همچنان باید انجام شود در یک شیوه ای تهاجمی در مهار مناطق سراسر راجستان.

اگر چه تست سريع هستند تاييدی آزمون در سطح اولیه آنها کمک زیادی در پیوند آن آلوده از بقیه مردم و فعال کردن محل از مناطق که بیشتر به شدت آلوده. به عنوان به زودی به عنوان آنها نشان می دهد که یک فرد آلوده است/او می تواند جدا از این نگران محل و خانواده است.

تست سريع انجام خواهد شد در اعداد بزرگ در مناطقی که نیاز به کرونا-مهار در اولویت است. سبزی فروشندگان و Kirana تجار که در تماس با تعداد زیادی از مردم خواهد شد در میان برای اولین بار به آزمایش می شود. در دور بعد تهاجمی تست انجام خواهد شد در تمام مهار مناطق. علاوه بر نمونه برداری و آزمایش سریع کیت کمک بزرگی خواهد بود برای کنترل کرونا بحران است.

از نظر تست کرونا نمونه راجستان دوم در کشور در حال پشت فقط ماهاراشترا. اگر نمونه ها در هر ده لاخ از جمعیت در نظر گرفته راجستان در صدر تمام ملت در تست از مردم برای بیماری کروناویروس (Covid-19). برای هر ده lakhs راجستان آزمایش 360 نمونه در حالی که ماهاراشترا دوم با 290 نمونه ها در هر ده لاخ جمعیت.

وزیر Ashok Gehlot گفت: دولت با هدف استفاده از Lockdown دوره به صورت تهاجمی تست به طوری که میزان تاج بحران در راجستان می تواند سنجیده. در حالی که صحبت کردن به رسانه ها از طریق یک ویدئو کنفرانس Gehlot تصریح کرد: “در آزمایش Covid-19 راجستان تبدیل به شماره یک در کشور است. در حال حاضر 50,000 rapid test, کیت وارد شده اند و بیشتر کیت وارد خواهد شد بیش از سه روز آینده. دولت نیز هیچ کمبود از تست های دیگر. با 47904 آزمون راجستان در بالای رتبه در میان تمام کشورهای از نظر تاج تست.”

به بررسی کیفیت Rapid Test, کیت کمیته ویژه ای از کارشناسان این ویروس شناسی بخش اس ام اس MMedical کالج در جیپور راه اندازی شده است. هنگامی که آنها تصویب چنین کیت عرضه خواهد شد و به آزمایشگاه در سراسر دولت است. راجستان برنامه ای برای استفاده از تست سریع برای جامعه نظارت و به مقیاس تست ظرفیت 10,000 آزمون در هر روز بیش از 10 روز آینده.

وجود دارد یک افزایش سریع در تاج موارد مثبت العین راجستان و تا کنون 1351 موارد مثبت شناسایی شده اند و 21 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس مرگبار است .

دولت ادعا می کند که این وضعیت را به خوبی تحت کنترل و آلوده آنهایی که پاسخ خوبی به درمان به عنوان یک نتیجه از 200 نفر بهبود یافته اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im