پس از مادها پرادش است راجستان بعدی در BJP را در دستور کار?

بیان اخبار سرویس

جیپور: این تکان از Jyotiraditya Scindia را شورش در Madhya Pradesh احساس بودن در راجستان نیز هست. همه چشم ها در حال حاضر در Sachin خلبان یک دوست نزدیک از Scindia میان حدس و گمان است که می تواند او را به همان مسیر است.

جای تعجب نیست که راجستان وزیر Ashok Gehlot قوی بود در انصراف از Scindia. او در توئیتر خود نوشت: “پیوستن به دست با BJP در زمان بحران ملی صحبت می کند حجم در مورد رهبران خود زیاده جاه طلبی های سیاسی. به خصوص زمانی که BJP باعث خرابی اقتصاد و نهادهای دموکراتیک اجتماعی پارچه و همچنین قوه قضائیه. آقای Jyotiraditya Scindia است خیانت به اعتماد مردم و همچنین به عنوان ایدئولوژی. چنین افرادی ثابت می کند آنها نمی توانند رشد بدون قدرت. هر چه زودتر آنها را ترک بهتر است.”

Gehlot خشم ممکن است ناشی از مشکلات او مواجه شده است پس از او سانتی متر در ماه دسامبر سال 2018 است. او شده است و در ادامه کشمکش با دولت رئیس جمهور Sachin خلبان بود که در کنار در مسابقه برای وزیر پست زیر این کنگره را به نفع خود در انتخابات مجلس.

همچنین بخوانید: در اینجا لیست کامل از کنگره MLAs که ترک کمال نات

اما Gehlot دیده می شود به عنوان یک کهنه کار سیاسی manoeuvering و دولت در راجستان اعداد بهتر از نماینده دولت. با شش BSP MLAs پیوستن به کنگره چند ماه پیش حزب اتحاد 106 MLAs خود را علاوه بر پشتیبانی از 13 نفر دیگر در یک خانه 200 صندلی.

Gehlot هر چند مواجه شده است درون حزب مشکل است. با Sachin خلبان به سختی یک سبک وزن, کنگره چالش پس از به قدرت شده است ثبات خود را. باز تقابل بین رهبران کشیده شده توپخانه ضد هوایی و حتی از مخالفان BJP که ادعا می کند که تناقضات درون کنگره باید اجازه هیچ توسعه واقعی در راجستان در یکی از آخرین سال است.

خلبان اردوگاه اصرار دارد که آن را کار سخت خود را به عنوان دولت عضو ارشد فعال است که این کنگره برای بازگشت به قدرت در راجستان اما رئیس وزرا تاج تحویل داده شد به Gehlot. همیشه از خلبان باقی مانده است یک چالش مداوم برای Gehlot اغلب انتقاد از دولت خود را در در 15 ماه گذشته.

همچنین بخوانید: Jyotiraditya Scindia مجموعه برای پیوستن به BJP به احتمال زیاد مرکزی وزارت

این Gehlot-خلبان تنش شده اند به خوبی شناخته شده تا کنون پس از دو جنگیدند تلخی برای سانتی متر پست پس از انتخابات مجلس در راجستان. خلبان تا به حال خجالت Gehlot با اعتراف به این که قانون و نظم وخامت وضعیت در دولت است و دولت نیاز به انجام بیشتر برای بهبود وضعیت. خلبان سخنان شد و بدیهی است که با هدف Gehlot که دارای صفحه نمونه کارها.

در Pehlu خان مجازات مورد بیش از حد خلبان هدف قرار داده بود Gehlot دولت است. پس از دادگاه تبرئه همه متهمان و Gehlot راه اندازی یک نشستن در Pehlu مورد خلبان بود اظهار داشت که این مراحل باید شده اند بسیار زودتر و دولت باید بیشتر فعال در تامین عدالت برای Pehlu و خانواده اش.

این راجستان تصمیم دولت برای انتخاب روسای شهری و محلی نهادهای غیر مستقیم از طریق انتخابات به شدت تشدید شکاف در درون حزب زمانی که خلبان سوال خود را تصمیم دولت و ادعا کرد که او مشورت بیش از آن.

فقط دو ماه پیش خلبان ناودان راجستان دولت را از دست داده و مرگ بیش از 100 نوزادان در کتا بیمارستان. او بارها و بارها گفت که پاسخگویی باید ثابت شود در این موضوع و ادعا کرد که آن را بی معنی بود به سرزنش سابق BJP دولت در دولت است.

اما Gehlot وفاداران استدلال می کنند که وضعیت در راجستان بسیار متفاوت از آن در MP. از جمله امکان شورش توسط خلبان اردوگاه Gehlot به اندازه کافی تقویت کنگره اعداد در مجلس با كاركرد BSP MLAs. اما پس از Scindia شورش وجود دارد که هوا از عدم قطعیت در راجستان به عنوان بی جی پی نیز مشتاق به بیرون راندن Gehlot رژیم است.

“وجود خواهد داشت تلاش برای ناراحت راجستان دولت بیش از حد اما Ashok Gehlot بیش از حد چاشنی به اجازه BJP موفقیت در آن طرح” اظهار داشت نزدیکان از Gehlot. او در ادامه افزود: “برخی در کنگره مخالفان ممکن است سعی کنید به استفاده از تحولات در MP. اما Gehlot است به احتمال زیاد به دفع این چالش است. اگر Gehlot انتخاب شد با وجود خلبان باز مخالفت با آن بود چرا که او بسیار زیرک و سیاستمدار نیز به حمایت از یک تکه بزرگ از MLAs. در حالی که خلبان ممکن است سعی کنید برای ایجاد برخی از فشار بر Gehlot و حزب جدی وجود دارد سوال در مورد چگونه بسیاری از MLAs خواهد شد در واقع حمایت از او اگر آن را به بحران.”

در بسیاری از خلبان اردوی اما استدلال می کنند که این امر می تواند یک اشتباه به دست کم گرفتن قدرت خود را و ادعا می کنند که او حداقل 2-3 ده MLAs کاملا به او وفادار. آنها می گویند که اگر خلبان در ادامه به توهین Gehlot وفاداران و سپس او بیش از حد ممکن است تحت فشار قرار دادند به سمت BJP. هر چه باشد مورد اکثر ناظران سیاسی می گویند راجستان است که مجموعه ای جالب برای بار جلوتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im