پس از ایندور موفق به تست چهار NSA بازداشت شدگان برای coronavirus سه نفر از آنها تست مثبت

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: شکست ایندور دولت برای انجام COVID-19 آزمون از چهار امنیت ملی عمل می کنند (NSA) بازداشت شدگان قبل از ارسال آنها را به زندان در, دیگر مناطق, Madhya Pradesh آورده شده است سه مورد از کشنده عفونت کرونا ويروسی به جبال پور و ساتنا مناطق.

در حالی که جبلپر منطقه گزارش شده بود تنها نه موارد مثبت این ویروس مرگبار قبل از این توسعه در شنبه ساتنا منطقه تا به حال گزارش شده حتی یک COVOID-19 صورت مثبت قبل از آزمون گزارش دو NSA زندانیان آمد مثبت در روز یکشنبه.

هفت نفر دستگیر شدند در ایندور را Chandan نگر محل (یکی از COVID-19 مهار مناطق) برای حمله به یک پلیس وظیفه پاسبان در 7 آوریل. در آوریل 8, امنیت ملی عمل می کنند (NSA) بود استناد در برابر چهار نفر از آنها که پس از آن فرستاده شده به زندان مرکزی در جبلپر و ساتنا مناطق روز بعد.

اما با وجود اینکه به طور کامل آگاه است که تمام چهار NSA بازداشت شدگان را مورد ستایش قرار داد از COVID-19 مهار منطقه ایندور دولت دریافت نمی کند خود را COVID-19 آزمایشات انجام شده اما صرفا ارسال آنها را به جبال پور و ساتنا با هشت قوی تیم پلیس در یک ون پس از گرفتن درجه حرارت خود را چک کنید.

در حالی که دو نفر از NSA بازداشت شدگان بودند به قرار در جبلپر مرکزی زندان و دو نفر دیگر به قرار در ساتنا مرکزی زندان است.

در مارس 9, قبل از اجازه ورود به دو NSA بازداشت شدگان در جبلپر زندان مرکزی تصمیم به گرفتن COVID-19 آزمون از بازداشت شدگان انجام شده است. هر دو بازداشت شدند و پس از آن به بیمارستان فرستاده شده در جبلپر که در آن خود را آزمایش انجام شد.

روز شنبه گزارش آزمون نشان داد که در حالی که یکی از بازداشت شدگان تا به حال آزمایش منفی یکی دیگر شناخته شده به عنوان Javed Khan (30) تا به حال آزمایش مثبت برای کشنده عفونت ویروسی.

متعاقبا خان بستری در جبلپر کالج پزشکی بیمارستان. از سوی دیگر دو NSA زندانیان فرستاده شده از ایندور به ساتنا زندان رسیده ساتنا زندان مرکزی روز جمعه (10 آوریل).

“به عنوان دو تن از بازداشت شدگان مورد ستایش قرار داد از ایندور ما را نگه داشته و آنها را در سلول های جدا شده در ساتنا زندان مرکزی اما در آینده به دانستن در مورد یکی از NSA بازداشت شدگان با داشتن آزمایش مثبت در جبلپر روز شنبه COVID-19 آزمون از دو NSA بازداشت شدگان قرار دارد در ساتنا زندان مرکزی بیش از حد انجام شد و گزارش از هر دو بازداشت شدگان آمد مثبت روز یکشنبه” ساتنا منطقه جمع آوری آجی Katesaria گفت: New Indian Express.

“گزارش آزمون ایجاد کرده اند که هر دو NSA بازداشت شدگان از ایندور ملایم نیست اما در حد متوسط Coronavirus عفونت موارد به دلیل که نمی توان آنها را درمان پزشکی در ساتنا. ما هیچ گزینه ای اما برای ارسال آنها را به کالج پزشکی بیمارستان در مجاور ریوا منطقه که بیش از حد نشده و گزارش هر COVID-19 موارد مثبت تا تاریخ” گفت: Atesaria.

12 عنوان بسیاری از مخاطبین از جمله اول و دوم و سطح سوم شامل نه ساتنا زندان مرکزی کارکنان که در تماس با دو NSA بازداشت شدگان یک چای صاحب مغازه در ساتنا را Nagod منطقه که در فروشگاه ایندور پلیس در حالی که بازگشت به ایندور تا به حال چای و تنقلات و دو نفر دیگر با آنها ایندور پلیس تیم تا به حال تعامل برای در حالی که کوتاه شده اند, صفحه اصلی جدا شده و یا قرنطینه.

“این ایندور دولت های منطقه نیز مطلع شده است توسط جبال پور و ساتنا منطقه دولت برای quarantining هشت پلیس و مخاطبین خود را که در بازداشت چهار NSA زندانیان آورده بودند به جبال پور و ساتنا در مارس 9 و 10 آوریل” به ساتنا منطقه جمع گفت.

نکته مهم جبلپر دولت بیش از حد قرنطینه پلیس محلی که در بازداشت دو NSA بازداشت شدگان بودند به بیمارستان فرستاده برای COVID-19 تست در آوریل 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im