پس از سهولت در مستند ساخت گوادر فرودگاه میدارد تا سرعت


ساخت و ساز از حد انتظار جدید گوادر فرودگاه بین المللی وارد فاز دوم آن به عنوان مشترک پاکستان و چین پروژه هل نسبت به اتمام است.

فرودگاه واقع شده است در Gurandani برخی از 26 کیلومتری شمال شرقی شهر گوادر در بلوچستان. کل هزینه آن توسط $230 میلیون.

“در فاز دوم یک ایستگاه دائمی در حال ساخته” ژانگ Baozhong رئیس چین نظارت پورت برگزاری رئیس شرکت (COPHC) گفت: Geo.tv “این خار تا فعالیت های توسعه با سرعت و شتاب.”

با وجود شیوع مرگبار coronavirus ساخت فرودگاه نیست توقف او اضافه شده و فاز دوم آغاز شده است که در هر برنامه.

انتظار می رود این پروژه به پایان خواهد رسید و در سه سال زمان است. پس از آن Baozhong توضیح آن خواهد بود که دومین فرودگاه در پاکستان اتصال گوادر با بقیه جهان است.

به طور جداگانه, Lieutenant General (بازنشسته) Asim Saleem Bajwa, رئیس چین-پاکستان به کریدور اقتصادی قدرت نیز توییتی در مورد تاریخی تهیه شده در مارس 7.

نخست وزیر عمران خان انجام شده زمین شکستن مراسم گوادر فرودگاه در مارس 29, 2019. در حالی که ساخت و ساز آغاز شد و در تاریخ 31 اکتبر 2019.

بخشی از برداشت اولیه پروژه اولویت از CPEC این فرودگاه رایگان است از تمام تعهدات وام و بدهی. آن ساخته شده است و در اعطای کمک و به طور کامل bankrolled توسط دولت چین.

نادر بلوچ مقامات ارشد گوادر توسعه خودگردان (GDA) گفت: Geo.tv که به منظور تضمین عرضه بی وقفه برق برای کار ساخت و ساز دولت فدرال حال صدور مجوز برای نصب 130 کیلو وات نیروگاه برق در نزدیکی محل.

با سهولت در مستند محدودیت های ویژه برای صنعت ساخت و ساز, پس از COVID-19 شیوع بلوچ افزود: “کار در این فرودگاه است که در حال حاضر در نوسان کامل است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im