پس از دهلی شورش مضطرب آرام غالب در علیگر اینترنت به حالت تعلیق

بیان اخبار سرویس

لکنو: پس از جمعی flare-up در دهلی وضعیت باقی مانده فرار در غرب تا منطقه علیگر که در آن منطقه دولت تمدید محدودیت در خدمات اینترنت تا روز پنجشنبه نیمه شب. این منابع ادعا کرد که این محدودیت ممکن است در پی نماز جمعه.

علیگر شهرستان دادرس دادگاه ضمن صدور حکم بازداشت 100 نفر در Sasnigate, Kotwali و دهلی دروازه زمینه را برای بالا بردن pro-پاکستان شعارها در تظاهرات در برابر تابعیت اصلاح قانون در روز چهارشنبه. قابل توجه مداوم ضد کا هم بزنید شدت در مناطق شهرستان در روز چهارشنبه با زن معترضان نشسته در dharna و تخمگذار محاصره در جاده ها در Quarsi دور زدن در نزدیکی Jeevangarh محل برای آخرین 72 ساعت است.

تظاهرات اوج گرفت که دولت های منطقه سعی در حذف معترضان در بالا Kot منطقه پس از آخرین روز یکشنبه خشونت است. علاوه بر این دولت های منطقه نیز با صدور اعلامیه به بیش از 150 نفر برای نقض صلح است. مقامات ادعا کرد که حکم بازداشت و اعلامیه برای نقض صلح صادر شد بعد از چند نفر پیدا شد توزیع جزوات و بالا بردن شعارهایی مانند ” زنده باد پاکستان.’

بیش از 300 نفر صادر شد شبیه اعلامیه در روز سه شنبه به عنوان به خوبی. همه کسانی که با صدور حکم دستگیری و اطلاع از نقض صلح و آرامش را به دنبال وثیقه های پر ضامن عدم آن آنها خواهد بود در خدمت غیر bailable حکم.

این منابع همچنین تایید کرد پوستر خواندن – “ما ایستاده برای هر گونه خشونت در نظر CAA-NRC’—تا به حال هم می آیند تا در طی تظاهرات. اما آنها بعد از حذف و پس از ایرادات مطرح شده توسط چند نفر.

مضطرب آرام شده است که غالب در شهر از روز یکشنبه. تعدادی از کسب و کار موسسات و مغازه ها باقی مانده بسته در مناطق حساس از جمله بالا کوت دهلی دروازه Turkmangate, ببری مندی Bhujpura, Gahs کی مندی شاه جمال مناطق.

در همین حال پلیس منطقه نیروی رهبری SSP Muniraj انجام یک پرچم مارس در این شهر مناطق علیگر جذاب مردم برای حفظ هماهنگی جمعی. ADG آگرا منطقه آجی آناند کمپینگ در شهرستان و برگزاری جلسات کمیته صلح. او صدور درخواست های مردم برای دست برداشتن از سقوط طعمه به شایعه اذهان عمومی و اطلاع رسانی پلیس در پیدا کردن کسی چسبیده یا توزیع بنر و پوستر با التهابی محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>