پس از آوردن دوست و بدن از چنای مرد اهدا پاداش پول به CMRF برای COVID-19 مبارزه

توسط PTI

ایزوال: سفر او بیش از 3000 متر خود را دوست بدن از چنای به Mizoram, و در حال حاضر او اهدا کرده است پول او به عنوان پاداش به وزرای ارشد صندوق امداد (CMRF) به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

بیست و سه سال سن رافائل AVL Malchhanhima بومی Hmawngbu روستا در Mizoram جنوبی Lawngtlai منطقه در پنجشنبه اهدا 5,000 تومان به CMRF.

Mizoram وزیر Zoramthanga مورد ستایش قرار داد جوانان به عنوان یک قهرمان برای او اعمال شریف.

“ایمان به انسانیت فقط ترمیم دوباره! پس از او فداکارانه و قهرمانانه عمل همراه با فانی باقی می ماند از دوستان خود را برای بیش از 3000 متر رافائل AVL Malchhanhima اهدا 5000 تومان به سانتی متر امدادی صندوق از دولت تعیین شده مرکز قرنطینه” او هنوز توییتی.

Malchhanhima گفت که او تا به حال کمک در کوچک خود را راه که او آگاه از مشکلات مواجه توسط مردم از دولت است.

“من می دانم که دولت من در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با بحران است که باعث شده مردم زیاد سختی. من یک مرد هستم به معنی محدود و بسیار کمی وجود دارد که من می توانم برای دولت است. من اهدا تومان 5,000 برای جنگ علیه coronavirus” Malchhanhima گفت PTI.

پس از اتمام تحصیلات رسمی خود را تا کلاس 10, او با این نسخهها کار در یک چنای هتل به مکمل familys درآمد.

پدر او توسط یک مبلغ تحت Mizoram کلیسایی از کلیسای پروتستان از هند است.

Malchhanhima در حال حاضر در قرنطینه یک دولت تسهیلات در ایزوال.

“من صرف زمان خوب در اینجا. دولت در ارائه همه ما آن را می توانید. من خوشحال هستم با مراقبت آن است که ما به” او گفت:.

او خواست به دیگران نیز کمک به CMRF چه مقدار است.

Malchhanhima آورده بود خانه باقی مانده فانی دوست ویویان Lalremsanga (28) که در اثر ایست قلبی در چنای همراه با دو سامریان–Jeyantjiran و Chinnathambi– آمبولانس رانندگان پس از بازگشت به شکستن چهار روز سفر.

Kima Ralte یک پسر تحویل نیز برنده ستایش از رئیس جمهوری برای اهدای 100 تومان از پس انداز خود را به CMRF برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“وقتی که می آید به سوال عشق شما را برای دولت خود را; Kima Ralte می آید به هیچ یک دوم” Zoramthaga مورد ستایش قرار داد Ralte در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de