نخست وزیر دولت فلسطین دکتر محمد Shtayyeh پرداختن به 33rd معمولی جلسه مجمع سران کشورها در آفریقا Unioun ستاد در آدیس آبابا در فوریه 9 سال 2020 است. عکس: AFP

آدیس آبابا: رهبران آفریقایی روز یکشنبه را محکوم کرد رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح خاورمیانه به عنوان نامشروع بهره گیری از یک آفریقایی در اجلاس سران اتحادیه اروپا به صدای همبستگی با “فلسطینی ها”.

AU رئیس کمیسیون موسی Faki Mahamat گفت: مونتاژ سران دولت که طرح پرده برداری کرد در اواخر ماه ژانویه به نمایندگی از “بی حد و حصر نقض های متعدد سازمان ملل متحد و اتحادیه آفریقا قطعنامه”.

او گفت که آن را آماده و بدون بین المللی مشاوره و آن را “پایمال حقوق مردم فلسطین” یک خط کشید که تشویق حاضرین در سالن اصلی در AU ستاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی تاخیر صلح پیشنهاد شد و بلافاصله رد فلسطینی که تحریم دولت او بیش از آن طرفدار اسرائیل موضع.

این طرح ها شامل دادن به اسرائیل چراغ سبز به ضمیمه شهرک سازی در کرانه بزرگترین بخش از سرزمین های فلسطینی را به عنوان آینده خود دولت است.

خروجی AU صندلی رئیس جمهور مصر عبدالفتاح السیسی گفت: در اظهارات خود گفت: “فلسطینی ها همیشه در قلب و ذهن مردم آفریقا”.

خود را جانشین جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa در مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به مقررات در محل خود را در طول countrys آپارتاید دوره است.

“همانطور که من به آن گوش دهید و به عنوان خوانده شده همه چیز را که در مورد آن نوشته شده آن را به ذهن وحشتناک تاریخ است که ما در آفریقای جنوبی رفته اند از طریق” او گفت:.

محمود عباس که به طور منظم حضور AU قله نیست سفر به اتیوپی در این سال است.

مقامات فلسطینی هفته گذشته گفت که عباس از رفتن به سازمان ملل برای فشار به صورت یک قطعنامه شورای امنیت در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن صلح پیشنهادات.

قطعنامه تقریبا قطعا وتو توسط ما.

عباس نشان داده شد یکشنبه فلسطینی نخست وزیر محمد Shtayyeh که تصریح کرد: رهبران فلسطینی’ موقعیت که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “هیچ مشروعیت ندارند”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de