افغانستان با طالبان باید از آزادی زندانیان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است: خلیل زاد

AFP

ایالات متحده خواستار آن است که طالبان و دولت افغانستان حرکت پیش رو با زندانی خود را مبادله و معامله به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و راه افتادیم اقتصادی و بهداشت بحران در سراسر جهان است.

ما نماینده خاص برای افغانستان آشتی زلمای خلیل زاد در چهار شنبه توییتی که هر دو طرف باید حرکت رو به جلو با آزادی زندانیان “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

“ایالات متحده می خواهم برای دیدن زندانی منتشر شده آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در خط با طالبان توافق. هیچ زندانی آزاد شده اند و تا به امروز با وجود تعهد به انجام این کار بیان شده توسط هر دو طرف” او هنوز توییتی.

گفت که “زمان از جوهر” خلیل زاد گفت که coronavirus باعث زندانی آزادی فوری است. “ما متعهد به انجام بخشی از ما و پس از مشورت با همه مربوط به طرف” او هنوز توییتی.

ماه گذشته ایالات متحده و طالبان امضا تاریخی توافقنامه صلح با توجه به که طالبان توافق کردند برای جلوگیری از انجام حملات علیه نیروهای خارجی. در ارز ایالات متحده توافق برای خروج نیروهای خود از این کشور و پایان دادن به 19 سال درگیری بین دو طرف است.

طالبان و دولت افغانستان خواسته شد به انتشار هر یک از دیگر زندانیان به طوری که این توافق می تواند به جلو حرکت می کند. یک مرحله از این قرارداد شامل داخل افغانستان مذاکرات میان طالبان و سایر ذینفعان از ناآرام کشور است که تعیین خواهد کرد که چگونه قدرت را در این کشور هنگامی که نیروهای ارتش آمریکا در منطقه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de