افغانستان شناسایی اولین coronavirus مورد در هرات: وزیر بهداشت

فایل عکس

کابل: افغانستان شناسایی کرده آن را اولین رمان coronavirus مورد countrys وزیر بهداشت گفت: های مربوط به بیمار که به تازگی در سفر به ایران که در آن 12 نفر کشته شده اند از شیوع بیماری است.

“من اعلام مثبت coronavirus (مورد) در هرات” وزیر بهداشت Firozuddin فیروز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دعوت از شهروندان برای جلوگیری از سفر به استان های غربی که هم مرز ایران است.

مقامات افغانستان قبلا اعلام تعلیق تعلیق هوایی و زمینی سفر به ایران به عنوان ترس کوه در سراسر منطقه بیش از یک پرش در coronavirus عفونت.

ایران ثبت شده است بیشترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین, کانون بیماری همه گیر.

فیروز گفت: این بیمار در حال سفر به ایران و شهر مقدس قم.

“مردم ما باید به جلوگیری از دست دادن بغل کردن و بوسیدن,” او اضافه شده است.

افغانستان و پاکستان به اشتراک گذاری طولانی متخلخل مرز با ایران است که اغلب توسط قاچاقچیان و قاچاقچیان انسان در حالی که میلیون ها نفر از پناهندگان افغان در حال حاضر زندگی می کنند در جمهوری اسلامی ایران — افزایش ترس است که این ویروس می تواند به راحتی گسترش بیش از مرز.

ایران روز دوشنبه گزارش داد چهار مرگ و میر بیشتر آوردن تلفات از COVID-19 ویروس به 12 و تعداد کلی عفونت به 47 نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا گفت: “به نقل از یک سخنگوی مجلس.

ناامید و بیکار افغان ها عبور کرده اند متخلخل مرز با ایران برای سال ها در جستجوی کار به حمایت خود از تلاش خانواده ها در بازگشت به خانه.

اما صدها نفر از هزاران نفر از افغانها به خانه بازگشت و در سال های اخیر به عنوان ما تحریم ها را کتک اقتصاد ایران.

جنگ زده جنوب کشور آسیایی است که ضعیف مجهز برای مقابله با پتانسیل شیوع با مقامات بهداشت در تلاش برای ارائه خدمات اساسی در سراسر کوهستانی فقر زده کشور است.

پاکستان در عین حال بسته شده است مرز مشترک خود با ایران است که در آن مقامات دستور داده اند که بسته شدن مدارس و دانشگاهها و دیگر مراکز آموزشی در 14 استان از یکشنبه.

رمان coronavirus گسترش به بیش از 25 کشور با بیش از 2500 کشته در چین است و باعث نصب دزدگیر با توجه به جدید جیب شیوع بیماری در اروپا و خاورمیانه و آسیا است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im