جنگ افغانستان جنایات پروب باید پیش بروید می گویند ICC قضات

ما هرگز پیوست ICC و نمی شناسند قدرت خود بر شهروندان آمریکایی است. — AFP

بین المللی جنایات جنگی قضات حکومت پنج شنبه که پروب را به زمان جنگ نقض حقوق بشر در افغانستان باید پیش بروید و از جمله به دنبال ممکن است جنایات مرتکب شده توسط نیروهای ایالات متحده به عنوان آنها لغو قبلی حکم دادگاه.

پیش از محاکمه قضات در لاهه مستقر در دادگاه جنایی بین المللی در سال گذشته را رد کرد و تقاضای آن توسط دادستان کل برای باز کردن تمام عیار اعتراض به جنایات جنگ زده کشور — بررسی همچنین تلخی مخالف توسط واشنگتن است.

دادستان به دادگاه تجدید نظر حرکت کرد و گفت که قضات ساخته شده یک خطا زمانی که آنها سیلی پایین فاتو آغاز این درخواست گفت: اگر چه این ملاقات تمام معیار حق و معقول اساس آن “نه به نفع عدالت است.”

تجدید نظر قضات با موافقت دادستان است.

“دادستان است مجاز به آغاز رسیدگی به اتهام ارتکاب جرم در خاک افغانستان از تاریخ 1 مه سال 2003” ICC قاضی Piotr Hofmanski گفت.

“آن را برای دادستان برای تعیین اینکه آیا یک مبنای منطقی برای آغاز تحقیقات” تحت اساسنامه دادگاه قاضی Hofmanski گفت.

پیش از محاکمه قضات تنها به نام پس برای دیدن اگر وجود دارد یک مبنای منطقی برای ادامه تحقیقات به “نقد و بررسی دادستان تحلیل,” او گفت:.

در سال 2006 ICC دادستان افتتاح اولیه کاوشگر به احتمال وقوع جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت در مرکز کشور آسیایی از سال 2003.

در سال 2017 آغاز پرسید قضات اجازه می دهد تا تمام عیار تحقیق نه تنها به طالبان و دولت افغانستان پرسنل بلکه نیروهای بین المللی به نیروهای نظامی ایالات متحده و از اعضای سازمان اطلاعات مرکزی.

اما پیش از محاکمه قضات سپس آن گفت: “نمی خواهد در خدمت منافع عدالت” است و دادگاه باید تمرکز بر روی موارد با شانس بهتری برای موفقیت است.

‘مقدار مورد نیاز سیگنال’

گروه های حقوق بشر در روز پنج شنبه مورد ستایش قرار داد تصمیم به رعایت تعقیب’ درخواست تجدید نظر.

“این تصمیم نیز می فرستد بسیار مورد نیاز سیگنال به زمان می شود و عاملان جنایات که عدالت ممکن است یک روز بگیر تا به آنها” سازمان دیده بان حقوق بشر را Param-Preet Singh گفت.

آغاز حرکت با این حال باید به هر طریقی یک واکنش از واشنگتن که در ماه آوریل سال گذشته لغو Gambian متولد رئیس دادستان ویزا به عنوان بخشی از محدودیت های گسترده تر در ICC کارکنان کاوش آمریکا و یا متفقین پرسنل.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون هشدار داد در سال 2018 که ما را بازداشت ICC اگر قضات دادگاه دنبال یک افغانستان شد.

ما هرگز پیوست ICC و نمی شناسند قدرت خود بر شهروندان آمریکایی گفت: آن را تهدیدی برای حاکمیت ملی.

واشنگتن معتقد است که روش خاص خود را در محل برای مقابله با نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا که در تعامل با سوء.

افغانستان نیز مخالف پرس و جو کرد و گفت این کشور خود را به حال “مسئولیت را به عدالت برای ملت ما و برای مردم ما”.

ICC حاکم می آید روز پس از طالبان کشته و حداقل 20 سربازان افغان و نیروهای پلیس در یک رشته از حملات شبانه پرتاب این کشور نوپای روند صلح به قبر شک.

تحت شرایط اخیر طالبان توافق نیروهای خارجی را ترک افغانستان ظرف 14 ماه موضوع را به طالبان امنیت را تضمین و تعهد توسط طالبان برای مذاکره با کابل.

US-led نیروی اشغال افغانستان در سال 2001 پس از 9/11 حملات تروریستی در آمریکا و هدف قرار دادن القاعده در پناهگاه های ارائه شده توسط دولت طالبان.

مبارزه همچنان ادامه دارد و تا کنون پس — در سال گذشته بیش از 3,400 غیر نظامیان کشته شدند و تقریبا به 7000 مجروح با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط سازمان ملل متحد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>