وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo (L) حرکت دست با رئیس جمهور اشرف Ghani (R) در طول 56 کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) در شهر مونیخ در جنوب آلمان در 14 فوریه سال 2020 است. عکس: AFP

رئیس جمهور اشرف غنی روز شنبه ابراز خوشبینی محتاطانه در مورد بخشی از توافق آتش بس میان طالبان و ایالات متحده و گفت که بیشتر اعلام شد و انتظار می رود در آینده 10 روز است.

توافق برای هفت روز “کاهش خشونت” اعلام کرد در این هفته و پس از مذاکرات طولانی بین واشنگتن و طالبان را مطرح کرده است امیدوار است که جامع صلح معامله می تواند به دنبال.

اما هنوز روشن نیست که این دوره آغاز خواهد شد و رئیس جمهور غنی گفت که طالبان صداقت در ورود توافق شد و اثبات نشده.

“که میلیارد دلار سوال آقای غنی گفت که در کنفرانس امنیتی مونیخ.

اما او افزود: “شما نمی خواهید برای پیدا کردن پاسخ به این سوال مگر اینکه شما درگیر در روند صلح است.”

آزمون اسید از طالبان صداقت خواهد بود تمایل خود را به قبول انتخابات افغانستان گفت: — چیزی که آنها را همیشه حاضر به شرکت در.

اگر توافق اولیه نگه می دارد امید است که مذاکرات مستقیم میان طالبان و دولت کابل می تواند به دنبال, با نهایی جامع صلح به هدف نهایی.

آمریکا می خواهد برای کاهش حضور نظامی در افغانستان که در حال حاضر اعداد بین 12,000 13,000 با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به خوبی در یک وعده را به سربازان بعد از 18 سال از جنگ.

غنی که دولت در زمان نا امید شده است در بسته خروج از مذاکرات میان آمریکا و طالبان عمدتا انجام شده در دوحه اصرار او “در همان صفحه” به واشنگتن است.

او گفت که افغانستان و ایالات متحده می توان ساخت یکی دیگر از اطلاعیه در آینده “هفته تا 10 روز” به منظور “نشان دادن اعتماد متقابل و اعتماد بین ما است.”

“شما نمی خواهید به حل این مسئله بر اساس مقاله بحث” او گفت:.

“شما می رویم به را به یک وجودی گام به جلو و تست.”

شده اند وجود دارد قبلی غلط dawns در افغانستان با یک معامله تمام است اما کامل در ماه سپتامبر قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن nixed آن را در آخرین لحظه ادامه داد: در میان طالبان خشونت است.

طالبان سقوط از قدرت در کابل در یک حمله آمریکایی در سال 2001 به مدت طولانی خواستار خروج کامل نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

اما ما و مقامات افغان می گویند کاهش بستگی به شبه نظامیان چسبیده به خود طرف معامله است.

غنی گفت که کشورش به خوبی آماده شده برای عرضه اولیه سقوط در ایالات متحده نیروهای نظامی اعداد به 8,600 اشاره به این که اکثریت قریب به اتفاق عملیات جنگی در حال حاضر انجام شده توسط نیروهای افغان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو