رئیس جمهور اشرف غنی امن دارد. اما رقیب خود عبدالله عبدالله نتایج انتخابات به چالش کشیده و اعلام تشکیل دولت خود را در کشور جنگ زده.

نتایج حاصل از 28 سپتامبر سال 2019 نظرسنجی منتشر شد پس از تاخیر طولانی زیر رای اتهامات تقلب توسط عبدالله که منجر به بازشماری.

عبدالله که در خدمت به عنوان افغانستان”s “رئیس اجرایی” تحت غنی در یک زمان قدرت های آرایش گفت تیم او بود که “ویکتور”.

قصد خود را به تلاش برای تشکیل یک دولت جداگانه به ارمغان آورد خاطرات از عصبانیت رقابت انتخابات 2014 نیز که دیدم افغانستان برنده اعلام شده و عبدالله اعتراض.

آن زمان عبدالله”s هواداران برگزار شد تظاهرات خشونت آمیز قبل از ایالات متحده در نهایت مداخله به کارگزار بی دست و پا معامله بین دو رقیب است.

اما بیش از پنج سال در آن روشن نیست چقدر حمایت عبدالله را دریافت کنید.

ایالات متحده است که در حال حاضر در حال مذاکره خروج مقابله با طالبان کمتر بهره در افغانستان”s سیاست از آن در سال 2014 تحت آن رئیس جمهور باراک اوباما.

و عادی افغان ها نشان داده اند کمی شور و شوق برای عبدالله و یا روند انتخابات به طور کلی با بسیاری از آنها ممتنع از رای گیری در سال گذشته”s بدون زرق و برق و شخصیت محور انتخابات که دیدم نامزدهای زمین چند ایده های جدید.

“کلاهبرداران هستند شرم آور از تاریخ ما به ما اعلام حکومت فراگیر” عبدالله گفت: همچنین تماس با نتایج یک “کودتا علیه دموکراسی”.

طالبان نیز رد غنی”s برنده خواستار آن را “غیر قانونی” و “در برابر روند صلح”.

زودتر غنی به حال مورد ستایش قرار داد نتایج تلویزیونی گفت: در نظر است که “ما دولت ما با آغوش باز به همه مردم افغانستان باشد.”

– “بسیاری از گزینه های” –

کمیسیون انتخابات رئیس حوا علم نورستانی گفت: غنی گرفته بود 50.64 درصد از آرا در مقایسه با عبدالله”s 39.52 درصد است.

“ممکن است خدا به او کمک کند در خدمت مردم افغانستان. من هم دعا می کنم که صلح می آید به کشور ما,” او اضافه شده در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز سه شنبه در کابل.

نتایج نهایی آمده فقط به عنوان واشنگتن به دنبال مقابله با طالبان که اجازه می دهد آن را به عقب نشینی نیروهای نظامی در بازگشت مختلف امنیت را تضمین می کند و قول می دهم که این شبه نظامیان را در مذاکرات صلح با دولت افغانستان.

یک افغانستان گفت: این دو دشمنان می تواند نشانه ای معامله 29 فوریه در دوحه بسته به اینکه چگونه به خوبی یک اعتماد سازی “کاهش خشونت” دوره ایفا می کند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل برای دریافت نیروهای نظامی از امریکا”s طولانی ترین جنگ.

صلح خود را فرستاده زلمای خلیل زاد روز دوشنبه گفت که او “با احتیاط خوش بینانه” در مورد پیشرفت به سمت یک احتمالی مقابله اضافه کرد که ایالات متحده “تعهدات از Talibs در مسائل امنیتی”.

هنگامی که معامله رسیده است دولت افغانستان را مجبور به آماده سازی برای دیدار با طالبان و مذاکره رسمی توافقنامه صلح به نمایندگی از مردم افغانستان.

تحلیلگر سیاسی عطا نوری به نام نتایج “یک گام به جلو نسبت به امکان مذاکره با طالبان”.

“لرزان دولت در هیچ موقعیت برای صحبت با طالبان.

در حال حاضر زمان برای غنی به عنوان یک دولتمرد و به شکل فراگیر تیم به صحبت با طالبان” او به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که مردم از عبدالله عبدالله”s اردوگاه باید در میان مذاکره کنندگان.

همانطور که برای عبدالله”s مراحل بعدی نوری گفت: مذاکرات “مهم تر” از اتهامات تقلب.

نزدیک به یک میلیون اولیه 2.7 میلیون رای بودند پاکسازی با توجه به بی نظمی معنی انتخابات دیدم تا کنون کمترین میزان مشارکت هر افغان نظرسنجی.

در نهایت تنها 1.8 میلیون رای شمارش شد — یک شماره داده شده افغانستان”s جمعیت 35 میلیون و 9.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان.

رای دهندگان دور مانده از انتخابات یکهو میان تهدید طالبان خشونت و بدبینی است که هر سیاستمدار در یک کشور احاطه با خویش و قوم پرستی و فساد واقعا می تواند نمودار یک دوره جدید برای عادی افغان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net