A&E از دست می دهد و نیم میلیون بیننده پس از لغو محبوب پلیس نشان می دهد

A&E Network نخست-زمان رتبه کاهش یافت و نزدیک به 50% پس از لغو شبکه نمایش محبوب “زنده PD” در ماه ژوئن.

A&E لغو “زنده PD” در 10 ژوئن در پاسخ به اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در 25 مه پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled بر گردن خود تصویری را نشان می دهد. “زنده PD” به بینندگان داخل نگاه کنید که چگونه افسران پلیس در پاسخ به حوادث در سراسر کشور است.

“این یک زمان بحرانی در کشور ما و تاریخ ما را ساخته اند این تصمیم به توقف تولید در زنده PD. رفتن به جلو ما را تعیین خواهد کرد اگر وجود دارد یک مسیر روشنی به داستان هر دو جامعه و افسران پلیس که نقش آن است که به آنها خدمت می کنند,” A&E گفت: در 10 ژوئن در بیانیه ای پس از لغو “زنده PD” با توجه به هالیوود.

بین 11 ژوئن و ژوئیه 19 شبکه به طور متوسط 498,000 نخست-زمان بینندگان هر شب به گفته نیلسن اطلاعات وال استریت ژورنال گزارش شده است. که به نمایندگی از 49 درصد کاهش در زمان نخست بینندگان نسبت به مدت مشابه در سال 2019. (مرتبط: A&E لغو “زنده PD’ پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس)

Host Dan Abrams and analyst Tom Morris attend a Live PD Screening at Saban Media Center in 2018 in North Hollywood, California. (Photo: Jesse Grant/Getty Images for A&E Network)

میزبان دن آبرامز و تحلیلگر تام موریس حضور زنده PD غربالگری در سابان مرکز رسانه ها در سال 2018 در شمال هالیوود کالیفرنیا. (عکس: Jesse گرانت/گتی ایماژ برای A&E Network)

“زنده PD” به طور متوسط 1.9 میلیون بیننده در روز جمعه و شنبه شب با توجه به مجله. کلیپ نشان می دهد به طور معمول متصلب تا میلیون ها نفر از نمایش ها در A&E کانال یوتیوب.

قبل از نشان می دهد لغو این شبکه را در زمان نخست بینندگان شد تا 4 درصد نیلسن داده ها نشان می دهد با توجه به مجله.

این شبکه نیز شاهد روزانه بینندگان رها 36 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته پس از “زنده PD” لغو شد, مجله گزارش شده است.

A&E گفت: بینندگان کاهش بود “به طور موقت در رتبه بندی” در بیانیه ای به مجله. این شبکه همچنین گفته شده است که آن را قادر به “پیدا کردن بازدید و دوباره اختراع” خود را در گذشته است.

اما, A&E است و در عین حال به طور بالقوه “زنده PD” بازگشت به شبکه با توجه به مجله.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>