Advani, جوشی به احتمال زیاد برای حضور در ‘Bhoomi Pujan” از طریق ویدئو کنفرانس

بیان اخبار سرویس

لکنو: Shree Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد گفته نمی شود Bhoomi Pujan دعوت به BJP جانبازان LK Advani و Murli منهر Joshi. هر دو زعفران مدافعان که نقش حیاتی در معبد جنبش بعید به حضور فیزیکی در این مراسم در معبد شهر.

اما همانطور که در بالا قرار داده شده و اعتماد به منابع هر دو BJP جانبازان خواهد عضویت در این مراسم از طریق ویدئو کنفرانس. این احتمال وجود دارد که اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و وزیر دفاع Rajnath Singh حضور در این رویداد. دولت آماده کرده است یک لیست از بالا 10 رهبران BJP خواهد شد که حضور در این رویداد از طریق ویدئو کنفرانس با توجه به عامل سن و مداوم COIVD-19 بحران است.

ممکن است به ذکر است که هر دو Advani و جوشی بود و به تازگی با حضور در این جلسه در ببری مسجد تخریب در نوبت دادگاه در لکهنو از طریق ویدئو کنفرانس. هر دو رهبران به حال التماس برای معافیت از ظاهر فیزیکی در دادگاه با توجه به وضعیت پزشکی خود عامل سن و بیماری همه گیر.

علاوه بر این منابع ادعا کرد که لیست مدعوین نیست شامل هر صنعتگر و یا با مشخصات بالا توانیر مهمان به عنوان گزارش شده توسط یک بخش از رسانه ها. دیگر چهره برجسته معبد جنبش مانند Uma Bharti و Kalyan سینگ دریافت کرده بود دعوت و آنها را تایید کرده اند حضور خود را در
معبد شهر در آگوست 5. حتی خانواده Kothari برادران که شد کشته در شلیک kar sewaks در سال 1990 تحت Mulayam سینگ یاداو رژیم نیز دعوت شده برای حضور در این مراسم است.

علاوه بر PM مودی و سانتی متر یوگی دیگر مقامات در افتا خواهد بود RSS رئیس موهان Bhagwat, VHP معاون رئیس جمهور و اعتماد معبد دبیر Champat رای و رم Janmabhoomi Nyas سر Mahant Nritya گوپال داس.

مراسم برای Bhoomi Pujan مراسم شروع می شود در ساعت 8 صبح و به اوج رسیدن با PM تخمگذار نقره آجر به عنوان پایه و اساس این معبد در 12:15 بعد از ظهر به دنبال آدرس خود را.

این مراسم خواهد بود پخش زنده و صفحه نمایش LED قرار داده می شود تا در سراسر معبد شهر.

این ساعت زمین در لکنو توسط جنگنده های نیروی ویژه هواپیما را خاموش و از Chaudhary Charan سینگ فرودگاه برای ایودیا توسط IAF MI 7 هلی کوپتر. او به احتمال زیاد به ارائه نماز در هانومان گڑھی معبد قبل از بازدید از Bhoomi Pujan سایت. این ساعت خواهد شد و سپس کارخانه یک Parijat نهال و انجام ‘Bhoomi Pujan.’

نخست وزیر پس از آن را به مرحله که در آن او را رها پستی تمبر در زندگی از خداوند Ram, با توجه به منابع بسیار قرار داده شده. CM خواهد همراه ساعت پس از دریافت او را در لکنو و هدیه او یک مجسمه های چوبی از خداوند Ram و یک Kodand (تعظیم پروردگار Ram) پس از دوم سخنرانی به این نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>