Aditya Thackeray حرکت SC برابر UGC تصمیم نهایی سال امتحانات

توسط سرپرستان

دهلی نو: ماهاراشترا وزیر کابینه و Yuva سنا رئیس جمهور Aditya Thackeray نقل مکان کرد دادگاه عالی به چالش UGC تصمیم به برگزاری final-سال معاینات قبل از 30 سپتامبر.

صحبت به سرپرستان, Yuva سنا, منشی, Varun Sardesai گفت: “در حمایت از دانش آموزان در سراسر هند, Yuva سنا ثبت شده است یک حکم دادخواست در دیوان عالی کشور در برابر از دانشگاه کمک کمیسیون (UGC) تصمیم به انجام نهایی سال امتحانات.”

او افزود که Yuva سنا را به چالش کشیده است UGC دستورالعمل در ماده و درخواست دیوان عالی کشور که هر دانشگاه ممکن است اجازه داده شود به نمودار خود را به برنامه عمل با توجه به ترمینال ترم/final-سال امتحانات بسته به شرایط در ایالات مربوطه می باشند به طوری که برای ارائه کمک به دانش آموزان است.

“حتی در این بسیار نگران کننده زمان توسعه منابع انسانی وزیر و UGC اعلام کرده اند که نهایی-سال معاینات انجام شده در هند توسط دانشگاه در سپتامبر سال 2020 در نظر گرفتن دستورالعمل های آن, اما نادیده گرفتن سلامت جسمی و روانی اضطراب و ایمنی دانش آموزان در سراسر کشور” گفت: Yuva سنا در بیانیه ای.

Sardesai اظهار داشت که Covid-19 یک “فاجعه ملی” در نظر است که UGC باید لغو نهایی-سال امتحانات و وارد عادلانه و یکنواخت معیارهای اعلام نتایج و همچنین گردش آن را برای تصویب توسط تمام دانشگاههای هند است.

“با این حال به نظر می رسد UGC درک نشده حد کامل از این معضل است که این کشور در حال حاضر رو و آن را با استفاده از قدرت و اقتدار خود را به آن را برای دانشگاه ها به انجام امتحانات که می تواند اجتناب شود” او اضافه شده است.

با توجه به Yuva سنا در این بی سابقه بار از Covid-19 همه گیر که مفاد هر دو بیماری های همه گیر عمل 1897 و مدیریت بحران, قانون سال 2005 در حال اصلاح از زمان به زمان UGC موضع از اصرار بر انجام final – سال امتحانات/امتحانات ترم و نه به اعطای کمک به این دانش آموزان است “بسیار غم انگیز” و — اگر UGC پیش می رود و با آن — و همچنین ممکن است به اثبات می شود دشوار است به پیاده سازی و نمی تواند به عنوان امن هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>