دموکرات کالیفرنیا در کنگره آدام شیف ابراز حمایت خود را از حزب جمهوری خواه ایالت یوتا میت رامنی پس از دوم چهارشنبه اعلام کرد که او رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت.

رامنی اعلام کرد تصمیم خود را جلوتر از برنامه ریزی بعد از ظهر چهارشنبه رای داد و گفت که او رأی محکومیت به استیضاح اتهام سوء استفاده از قدرت اما در برابر محکومیت به اتهام انسداد کنگره است. (مربوط به: ‘حمله به قانون اساسی’: میت رامنی رای خواهد داد به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن)

شیف پاسخ در یک صدای جیر جیر این ادعا که او “اثبات تهمت گناه” و ستایش رامنی به صورت ایستاده “در برابر این خطرناکی غیر اخلاقی رئیس جمهور” و نمایش “شجاعت اخلاقی است.”

شیف شد نه تنها دموکرات به تجمع پشت رامنی.

اوباما رئیس — و رامنی خود زاده — Ronna رامنی McDaniel مخالفت با عموی خود را به tweeting “این اولین بار است که من در مخالفت با میت و من تصور آن را نمی خواهد آخرین. خط پایین این است که رئیس جمهور تهمت هیچ کار اشتباهی انجام داد و حزب جمهوری خواه است که متحد تر از همیشه پشت سر او. من همراه با ترجمه ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de