آدام سندلر در واکنش به آریانا گرانده ‘Waterboy’ اجرا یا نمایش مجدد و کلیپ روز خود را

آدام سندلر گرفتار باد از آریانا گراند را اجرا یا نمایش مجدد از شخصیت های معروف بابی بوچر از “Waterboy” و آن است که احتمالا بهترین چیزی که شما را امروز می بینیم.

53 ساله بازیگر توییتی پنج شنبه خود را به میلیون ها نفر از پیروان “یک روز سخت برای بابی…ویکی…و مادر” همراه با پاسخ از 26 ساله خواننده پاپ تصویری بازی مشهور waterboy از کلاسیک کمدی سال 1998. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

تماشا کنید:

در این ویدئو “7 حلقه” hitmaker دون چشم های سیاه و سفید با موهای خود را به عقب کشیده او به عنوان نقش شخصیت بوچر در حالی که داشتن یک مکالمه از طریق تصویری با مامان بوچر (بازی با مامان, Joan Grande) و همچنین کتی بیتس و ویکی Vallencourt (با بازی Elizabeth Gillies) که نقش به عنوان Ronald بلک شخصیت هر E! اخبار. (مرتبط: Pearl Jam به تعویق انداختن تور آمریکای شمالی بیش از رشد Coronavirus نگرانی)

“یکی دیگر از سوپر مولد روز,” “Thank U بعدی” ستاره زیر نویس خود را ارسال.

گراند کلیپ فقط آخرین از هنرمندان که در ادامه به عمل اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس گرفته اند و جای خود را به حساب های رسانه های اجتماعی.

دیگر شامل امثال اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان جیمی فالون و جیمی کیمل و خوانندگان مانند جان لجند Garth Brooks و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de