اقدام Department of Homeland وزیر چاد Wolf مورد بحث به طور بالقوه مخرب عواقب جديد راه رو به جلو عمل در طول شب جمعه بخش از “Tucker Carlson امشب.”

قبل از معرفی و گرگ, روباه, اخبار میزبان Tucker Carlson گفت: این لایحه در صورت تصویب خواهد “به طور کامل بازسازی امریکا سیستم مهاجرت و کشور خود را به خاطر حفاظت از متولد مجرمان.”

“خشونت felons نمی تواند تبعید و بازگشت به کشورهای خود را مگر اینکه آنها را دریافت حداقل پنج سال محکوم” کارلسون ادامه داد. “حتی پس از آن یک قاضی می تواند به راحتی نادیده گرفتن آن است. دولت در عین حال به معنی شما را مجبور به پرداخت به پرواز تبعید مجرمان بازگشت به ایالات متحده برای از سرگیری زندگی در اینجا.”

“اگر آن را به قانون تبدیل شد چه اتفاقی خواهد افتاد به این کشور از او پرسید: گرگ.

تماشا کنید:

“به خوبی آن را بسیار خطرناک” گرگ پاسخ داد. “من می گویند آن را به طور کامل جرات ما مهاجرت اجرای سیستم است که ما در جای خود. آن هم فقط از یک خالص قانونی بودن چشم انداز آن فقط جرات حکومت قانون است. بنابراین تصور جهانی که در آن افراد دیگر در صف انتظار برای ویزا. آنها می آیند در سراسر مرز به دیگر جنایتکاری به انجام این کار است. سپس آنها می توانند به سیستم. ما نمی توانیم آنها را از کشور اخراج. از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن مردم آن اساسا لغو یخ. سپس در بالای همه که رفتن 25 سال پس از آن ما باید برای پیدا کردن مردمی آنها را به بازگشت به کشور دوباره طرح دعوی خود مهاجرت کردند. بنابراین اگر شما به دنبال یک راه برای لغو سیستم مهاجرت ما لغو یخ و فقط بازنویسی ما مهاجرت کد به طور کامل این خواهد بود که قانون برای شما.”

“در اثر این امر لغو این کشور” کارلسون پاسخ قبل از درخواست گرگ چرا هر کسی که می خواهید به “مثبت به دنبال مجرمان خارجی و واردات آنها به کشور؟”

ولف معتقد است که دموکرات ها بر این باورند که “به نحوی عرشه انباشته شده است” برابر می شود مهاجران هنگامی که در واقع آنها “باید به دلیل روند.”

“ما می خواهیم به پرداخت را به بدترین شکل ممکن مردم را به این کشور” کارلسون گفت: خواستار آن را “یک نوع مجازات پرداخت در برابر امریکا است.” (مرتبط: تاکر نشان می دهد دموکراتیک برنامه ریزی برای حفاظت از بیگانه غیر قانونی مجرمان از اخراج و اساسا ” تغییر امریکا)

گرگ اذعان کرد این لایحه را کم شانس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اما گفت: اگر حامیان آن هستند تا کنون قادر به دست آوردن عبور از آن خواهد بود “بسیار خطرناک برای کشور ما است.”

“دوباره شما را سخت مجرمان قادر به آمدن به این کشور به طور غیر قانونی گفت:” گرگ. “ما هیچ توانایی برای به اجرا درآوردن این قانون و آنها را از کشور اخراج و بنابراین اساسا خود را پناهگاه شهر سیاست هایی که ما در اثر سراسر کشور در چندین حوزه های قضایی تبدیل به سراسر کشور. که ممکن است نتیجه نهایی در پایان روز است.”

“پسر این نوع از چیزی که شما به یک کشور شما از آنها بدم میاید و به وضوح به وضوح آنها گفت:” کارلسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو