تصادف کردن, California Coast برگ 1 دریایی مرده 2 مجروح 8 گمشده

یک حادثه مربوط به یک amphibious assault خودرو در سواحل جنوب کالیفرنیا یکی سمت چپ دریایی مرده دو مجروح و هشت از دست رفته آسوشیتد پرس گزارش داد اوایل جمعه.

حادثه رخ داده در اواخر شب پنج شنبه و تمام تفنگداران دریایی درگیر شدند و بخشی از تاریخ 15 دریایی اعزامی واحد AP گزارش شده است. جستجو و نجات تلاش های led توسط تفنگداران دریایی و نیروی دریایی شد و در جریان چهار شنبه, تفنگداران دریایی در بیانیه ای گفت.

کسانی که مجروح شدند و به بیمارستان نزدیک جایی که آنها در شرایط بحرانی دریایی سپاه تایمز گزارش داد. این گروه مستقر در خارج از کمپ پندلتن با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

“ما عمیقا متاثر شده این حادثه غم انگیز,” سرهنگ کریستوفر Bronzi واحد را افسر فرمانده در بیانیه ای گفت:. “من می پرسند که شما نگه داشتن ما تفنگداران دریایی ملوانان و خانواده های آنان در نماز خود را به عنوان ما همچنان به جستجوی ما است.”

اعزامی نیروی تفنگداران دریایی اصلی جنگ-مبارزه با سازمان متشکل از زمین و هوا و لجستیکی نیروهای ایالات متحده امروز گزارش شده است. (مرتبط: جملات روسیه سابق دریایی آمریکا به نه سال زندان)

حادثه می آید کمتر از یک ماه پس از یک دریایی در کالیفرنیا جان سالم به در خود تحمیل زخم گلوله پس از وارد شدن به یک بن بست با پلیس است.

نام دریایی کشته در تصادف خودرو پنج شنبه منتشر خواهد شد و پس از 24 ساعت یک بار خود را به خانواده ابلاغ شده است با توجه به دریایی سپاه بار.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان حقایق بیشتر در دسترس است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>