Absconding در 45 مورد ایندور تاجر Jitu Soni دستگیر; فرستاده شده به مدت پنج روز در بازداشتگاه پلیس

توسط ANI

ایندور: Jitu Soni صاحب یک روزنامه بود که absconding در 45 مورد بود دستگیر شده در روز یکشنبه و به مدت پنج روز از بازداشتگاه پلیس توسط یک دادگاه در اینجا.

در یک کنفرانس مطبوعاتی IGP Indore ویوک شارما گفت: “به طوری که جرم نیست, افزایش طول باز کردن 1 یک درایو راه اندازی شد برای دستگیر کردن مجرمان. در این منطقه در چهار حوادث در مجموع 125 غیر قانونی اسلحه کشف و ضبط شد. چند روز پیش Mahendra Soni دستگیر شد در گجرات. پس از آن تمرکز اصلی بر دستگیری Jitu Soni بود که absconding در 45 مورد و carrrying پاداش تومان 1.5 لاخ.”

“در این حمله که در آن Mahendra بود Jitu Soni موفق به فرار. پلیس به امید از دست دادن نیست. تیم تشکیل شد و فرستاده شده به مکان های مختلف و در صبح روز یکشنبه ما قادر به دستگیری Jitu Soni از امرلی در گجرات” به IGP گفت.

او گفت: “ما به صورت یک تیم است که نظارت بر بررسی و رسیدگی است. جرم و جنایت در شعبه انجام یک کار باور نکردنی در عملیات. Cyberteam و پلیس محلی پرسنل نیز مشغول به کار سخت است. در روزهای آینده ما خواهد دستگیری بیشتر absconding مافیایی.”

“پیش از آن که ما را دستگیر کرده اند Jitu برادر Mahendra Soni. وجود دارد که 45 مورد در برابر آنها” شارما گفت.

“وجود دارد قاچاق انسان, موارد, مورد تجاوز و غارت علاوه بر جعل و تقلب, موارد,” او اضافه شده است.

او در ادامه گفت که خوش شانس ویکی, Liam و Hukumchand Soni هستند absconding. تحقیقات و نام بیشتر و بیشتر مردم می آیند تا در این موارد در بررسی است.

“پلیس تشکیل پرونده و آن تولید خواهد شد قبل از دادگاه.این موارد شروع از سال 2019 به ژانویه سال 2020 است. ما 45 مورد در دست بررسی است,” او اضافه شده است.

بعد اضافی دادستانی کون بزرگ Jaiswal گفت که Jitu Soni تولید شد قبل از دادگاه و او فرستاده شده است به مدت پنج روز از بازداشتگاه پلیس اینکه هفت روز از بازداشتگاه خواسته شده بود ،

Jitu Soni صاحب Sanjha Lokswami روزنامه است که در آن او با انتشار اخبار و گزارش درباره عسل دام سر و صدا در دولت است. Soni نیز متهم به انتشار فایل های صوتی و فیلم مربوط به این حادثه در کانال یوتیوب خود روزنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *