Abraaj Group بنیانگذار عارف Naqvi می پرسد انگلستان دادگاه به ما رد درخواست استرداد


لندن: وکلا از تاجر پاکستانی عارف نقوی در حال مشاجره هستند قبل از استرداد قاضی در وستمینستر دادستانی دادگاه در انگلستان است که او نباید استرداد به آمریکا برای محاکمه در رابطه به اتهامات در Abraaj Group.

نقوی با نزدیک شدن دادگاه به امتناع از استرداد او به ایالات متحده که در آن سابق Abraaj Group بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی چهره تقلب و پولشویی از اتهامات عنوان شده علیه. عارف نقوی حفظ کرده است که هیچ تخلف است.

Naqvi دستگیر شد در لندن از یک سال پیش روی ما درخواست و اسکاتلندیارد گفته است که او انجام داده است و نه هر گونه تخلف در بریتانیا و دستگیری او ساخته شده بود تنها در واشنگتن درخواست.

Naqvi وکلا باید به دادگاه گفت که اکثریت Abraaj Group عملیات انجام شده در انگلستان و باعث می شود که انگلستان در محل مناسب و یا “انجمن” که در آن پرونده جنایی خود باید شنیده شود.

“دفاع دعوت دادگاه برای تخلیه آقای نقوی در دو زمینه یعنی که: آقای نقوی را استرداد منع شده است به دلیل از فروم و استرداد خواهد بود ناسازگار با ماده 3, ECHR (کنوانسیون اروپایی حقوق بشر)” با توجه به دفاع اسکلت استدلال قرار داده شده قبل از دادگاه.

با استناد به یک مورد قبلی (Love v دولت ایالات متحده) به عنوان سابقه Naqvi وکلا استدلال کرده اند که مقاله 83A از انگلستان قانون استرداد سال 2003 تصریح فرد است محروم به دلیل از فروم اگر استرداد خواهد بود نه به نفع عدالت است.

این بخش را “هدف اساسی این است که برای جلوگیری از استرداد که در آن جرائم را می توان نسبتا موثر و سعی کردم در اینجا و آن را در منافع عدالت که درخواست فرد باید تحویل” با توجه به Naqvi وکلا که ذکر شده در مورد قبلی است.

عارف Naqvi, 59, زندگی در خانه اش به قید وثیقه در نزدیکی هاید پارک کرنر. او یکی از معدود پاکستانی که مدیریت وجوه در سطح جهانی در میلیاردها دلار است.

اگر عارف Naqvi که متولد کراچی و حفظ ارتباطات قوی با پاکستان تحویل به ما و به اعدام محکوم شده و سپس او می تواند به 291 سال در زندان است. وکلای خود را به دادگاه گفت که چنین جمله طولانی “را به مقدار موثر جمله زندگی”.

Naqvi وکلا استدلال کرده اند که پس از یک “قابل اندازه گیری از آقای نقوی مربوطه فعالیت های انجام شده در انگلستان” بنابراین انگلستان خواهد بود مناسب ترین فروم برای محاکمه او و نه ما.

“لندن بود که در آن سرمایه گذار پوشش تیم نشسته و تولید مواد بازاریابی برای سرمایه گذاران بود که در آن تمام طرح های جدید Abraaj Group بودند انکوباتور (بهداشت و درمان, املاک و مستغلات, شرایط ویژه انرژی و اعتباری) … اکثر ما خارجی حرفه ای مشاوران بودند مستقر در لندن به عنوان بسیاری از Abraaj گروه ذینفعان” Abraaj گروه عدنان صدیقی عنوان کرد و گفت در دفاع از استدلال است.

“محور Abraaj Group بین دبی و لندن لندن بود که در آن عارف نقوی نشسته زمانی که او بود در هواپیما و یا در دبی.”

صدیقی همچنین توضیح داد که “ما این بود که از کمی و یا بدون اهمیت به Abraaj اگر چه آن مهم تر در نظر به دنبال سرمایه گذاری به Abraaj جهانی بهداشت و صندوق و ابرام صندوق سهام خصوصی VI”.

عارف نقوی وکیل را نیز ذکر شده Ahamed وحید سابق معاون ارشد رئیس جمهور برای Abraaj خصوصی حقوق صاحبان سهام, کسب و کار, که گفت: “اگر این گروه تا به حال یک قلب تپنده آن در دبی, اما آن ذهن و کنترل بود و هر کجا که عارف بود که اغلب در لندن است که در آن سرمایه گذار اصلی پوشش عملیات بود.”

دفاع تیم اتحاد به دادگاه گفت که عارف نقوی اقامت بیشتر در لندن در کنار سابق مدیریت شریک, Sev (Sivendran) Vettivetpillai. Naqvi وکلا باید به دادگاه گفت که Naqvi برگزار شد اکثر جلسات در لندن و همچنین یک دفتر بزرگ در پایتخت بریتانیا تمام جلسات مدیریت زمان در لندن و Abraaj حقوقی مشاوران مستقر در لندن است.

وکلا استدلال کرده اند که این امر می تواند به اشتباه نشان می دهد که این محل که در آن بسیاری از از دست دادن یا آسیب رخ داده است و یا در نظر گرفته شده بود به رخ شد و آمریکا که به اتهام دست دادن/آسیب/قربانیان متنوع و عمدتا در خارج از ایالات متحده. Naqvi وکلا استدلال کرده اند که منافع ما قربانیان “نباید بیش از حد اظهار داشت” و این که هیچ چیز وجود دارد در مواد ظ توسط دادگستری آمریکا نشان می دهد “وجود دارد خواهد بود هر گونه مانع آنچه به تعقیب این مورد در انگلستان است.”

دفاع وکلا استدلال کرده اند که “قدرت از آقای نقوی به اتصال به انگلستان هستند که خود را دادستان” در بریتانیا “را به وضوح به نفع عدالت”. Naqvi وکلا باید به دادگاه گفت که Naqvi همسر و فرزندان تحصیل کرده بودند در انگلستان در انگلستان زندگی می کنند به طور دائم و رئیس سابق Abraaj شده است ساکن بریتانیا از سال 2003.

وکلا به دادگاه تجدید نظر به نوار Naqvi را استرداد به آمریکا “از آنجا که آن را نمی خواهد در منافع عدالت”.

دادگاه گفته شده است که عارف نقوی نیست در سلامت خوب به عنوان او به تازگی از بهبود COVID-19.

Naqvi وکلا استدلال کرده اند که شواهد نشان می دهد که شرایط خود را در بازداشت پیش از محاکمه در دو امکانات در نیویورک “برای هر ماده در طول زمان (فراتر از یک هفته)” نقض ماده 3 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است.

دو امکانات که در آن نقوی برگزار خواهد شد شامل شهری مرکز تادیبی (MCC) و شهری بازداشتگاه در بروکلین و MCC است که در آن سرمایه گذار و مجرم جنسی جفری اپستاین برگزار شد و درگذشت. در کراچی تاجر جابر Motiwala دادگاه در همان دادگاه دفاع نیز گرفته شده همان زمین مورد وضعیت این امکانات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de