Abraaj Group بازگشت پول با توجه به بنیاد بیل گیتس و دیگران: شاهد می گوید بریتانیا دادگاه

عارف Naqvi است که در میان چندین نفر متهم توسط دادگستری آمریکا با بخشی از اتهام بین المللی طرح به کلاهبرداری از سرمایه گذاران از جمله بیل و ملیندا گیتس. عکس : فایل

لندن: یک شاهد در دادگاه انگلستان در روز جمعه گفت که پاکستان در کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Arif Naqvi را Abraaj Group حال بازگشت تمام پول را به بنیاد بیل گیتس و دیگر سرمایه گذاران آمریکایی با علاقه.

در وستمینستر دادستانی دادگاه که در آن عارف نقوی ما استرداد شنوایی است که در حال حاضر برگزار می شود, یک شاهد عینی گفت: قاضی سابق که مدیر ارشد اجرایی (CEO) از Abraaj Group تضمین کرده که تمام معاملات در سوال توسط ما سرمایه گذاران در رابطه با بهداشت و درمان صندوق پرداخت شد به کسانی که سرمایه گذاران به طور کامل با بهره دسامبر 31 در سال 2017.

این تحقیق آغاز شد, بیل گیتس, پایه, پس, که, Naqvi تا به حال با نزدیک شدن به دادگاه و امتناع از استرداد او به ایالات متحده که در آن سابق Abraaj Group بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی چهره تقلب و پولشویی از اتهامات عنوان شده علیه.

عارف نقوی حفظ کرده بود که هیچ تخلف است.

عبور اظهارات از واقعیت ارائه شده توسط صلیب-امتحانات از هر دو Naqvi را مدافع هوگو کیت کنترل کیفیت و دولت ایالات متحده barrister, Mark Summers کنترل کیفیت شاهدان نشان داد دو مطلب بسیار مهم قطعه از اطلاعات است.

دادگاه شنیده ام که Abraaj صندوق سهام خصوصی ششم (APEF VI) گل سرسبد صندوق که تا به حال مطرح شده یک رکورد 3 میلیارد دلار قبل از Abraaj سقوط شد و در واقع هرگز کشیده پایین و هیچ سرمایه گذار سرمایه تا کنون سرمایه گذاری از دست داده و یا از آن صندوق.

همچنین بخوانید: Abraaj Group بنیانگذار عارف Naqvi می پرسد انگلستان دادگاه به ما رد درخواست استرداد

به طور جداگانه به دادگاه همچنین شنیده می شود که دولت آمریکا را نهاد نام در خارج از کشور, شرکت سرمایه گذاری خصوصی (OPIC) که همچنین ذکر شده در کیفرخواست نشده بود یک سرمایه گذار اما بدهی ارائه شده به طور کامل پرداخت بر خلاف کیفرخواست ادعا در غیر این صورت.

کیت کنترل کیفیت گفت: رئیس دادرس که Naqvi همچنان به انکار اتهامات در کیفرخواست که او شخصا اختلاس پول برای خود می دانستند و می خواهد به ارائه شواهدی برای نشان دادن بی گناهی خود را خواهد شد اما احترام به قوانین دادگاه و تنها به صحبت می کنند به میله در برابر استرداد.

او همچنین می گوید که دادگاه باید در صورت وجود در انگلستان است که ما زندان را نقض ماده 3 حقوق بشر و کارکنان این زندانها مجاز به صحبت در مورد شرایط وحشتناک است. شاهدان تولید شده در هر دو استدلال.

در طول محاکمه شد و تا اواسط هفته آینده وکلای دولت آمریکا را تولید نمی کند هر گونه شواهد نشان می دهد که از زندان خود را نقض نمی کند, حقوق بشر, اما نشان داد به دادگاه که اگر Naqvi بود تحویل ما را از آنها بپرسید ما قاضی به کمک مالی او به قید وثیقه.

به خودی خود بی سابقه ای پیشنهاد به ظاهر در پاسخ به Naqvi وکلا پیشبرد ارسالی هولناک در زندان فدرال شرایط در نیویورک که در آن او خواهد شد به طور بالقوه برای سال قبل از محاکمه در نیویورک حتی می گیرد.

Naqvi وکلا باید این پیشنهاد را رد کرد گفتن این دادگاه است که آنها باور نداشت این پیشنهاد را به حال ماده با توجه به این که تصمیم گیری در آمریکا تنها می تواند انجام شود توسط یک قاضی.

شاهد تولید شد قبل از دادگاه که گفت که وجود یک خطر واقعی است که قاضی نمی خواهد با قبول هر گونه پیشنهاد و بازداشت او به هر شهری مرکز تادیبی (MCC) و یا شهری بازداشتگاه (MDC).

عارف Naqvi است که در میان چندین نفر متهم توسط دادگستری آمریکا با بخشی از اتهام بین المللی طرح به کلاهبرداری از سرمایه گذاران از جمله بیل و ملیندا گیتس.

نقوی و دیگران رو به 16 فقره از جمله تقلب در پول شویی و racketeering, شناخته شده به عنوان ریکو ایجاد شده به هدف قرار دادن جرایم سازمان یافته مانند مافیا. کیفرخواست می آید به 291 سال اگر محکوم در ایالات متحده آمریکا که در آن Naqvi را باور نمی کند او را به یک محاکمه عادلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im