AFP/فایل

بنیانگذار یک بار توانا خاورمیانه, شرکت سهام خصوصی Abraaj دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 آن پدید آمده در روز دوشنبه.

نقوی گفته است که او تحت درمان در یک بیمارستان خصوصی است و او است که “در جاده به بازیابی”.

“امروز من روز چهارم در بیمارستان و من دعا که آنها [کارکنان بیمارستان] را به من اجازه رفتن به خانه به زودی; من سرفه است که قطعا بهتر از من اشباع اکسیژن در حال رفتن در مسیر درست است.”

نقوی گفت که او هنوز هم کم انرژی است اما درک آن بود که با توجه به این واقعیت است که بدن او در گرفتن مقدار زیادی از قدرت برای بازیابی از ویروس. وی با تمجید از پزشکان و پرستاران در بیمارستان برای مراقبت از او.

با اشاره به آن به عنوان یک “تجربه ناتوان”, Naqvi خواست مردم را به coronavirus به آرامی گفت که هیچ کس نباید اجازه دهید/او گارد پایین.

چالش های حقوقی

Naqvi, یک بار یکی از بزرگترین نامها در سرمایه گذاری در خاورمیانه شده است درگیر در مشکل قانونی پس از یک ردیف با سرمایه گذاران بیش از استفاده از بودجه.

او دستگیر شد و از فرودگاه هیترو در سال گذشته توسط ماموران از انگلستان پلیس شهری را استرداد واحد از طرف مقامات ایالات متحده.

Abraaj سرمایه بزرگترین سهام خصوصی بازیکن در خاورمیانه تا فروپاشی آن در سال گذشته زیر اتهام اختلاس در $1 میلیارد بهداشت و درمان صندوق. آمریکایی دادستان ها گفته اند که Abraaj مدیران defrauded سرمایه گذاران خود را از جمله بیل و ملیندا گیتس.

Naqvi قبلا رد اتهام فساد یا در Abraaj و یا فروش پاکستان K-برقی که Abraaj متعلق به. او تا به حال بیشتر از هرگونه سوء استفاده و یا تخصیص Abraaj بودجه.

نقوی معتقد است که این اتهامات “کاملا نادرست”.

“وجود دارد هیچ چیز نامطلوب در مورد درخواست من برای نقل و انتقال یا Abraaj Group بودجه به من و یا خانواده و یا برای شخصی من سرمایه گذاری و یا تعهدات,” او گفت: پرداختن به یک کلید اتهام علیه او.

“در نقاشی کردن وجوه از Abraaj من عمل مطابق با ترتیبات قرار Abraaj Group,” او گفت: زمانی که این موضوع آغاز شده و اضافه کرد که هر drawdowns شد “به درستی ثبت و اختصاص”.

The Abraaj Group شده است یک نیروی محوری در کمک به منطقه ای EM کسب و کار تبدیل شدن به کسب و کار جهانی از جمله Careem که در آن Abraaj شد ابزاری در کمک به رشد این شرکت قبل از آن $3.1 میلیارد دلار کسب شده توسط Uber.

نقوی و گروه خود را نیز در تعدادی از طرح های بشردوستانه در پاکستان از جمله امان ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im