حدود یک چهارم از ساکنان دهلی در معرض coronavirus در حال حاضر: Sero بررسی

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: حدود 23.5 درصد از کل نمونه های آزمایش به منظور ارزیابی میزان واقعی Covid-19 گسترش در سرمایه های ملی مشخص شد که آنتی بادی علیه coronavirus یا تاریخ گذشته از عفونت این مرکز گفت: در روز سه شنبه.

داده دهلی جمعیت 2 کرور این بدان معنی است که نزدیک به 47 لاخ مردم ممکن است قرارداد این عفونت در حال حاضر خواهد بود و باید بهبود ندانسته. این همچنین نشان میدهد که در حدود 1 در هر 4 در این شهرستان در حال حاضر عفونت هفته اول جولای.

همچنین به عنوان رسمی تجمعی عفونت رقم تا جولای 10, روز, زمانی که بررسی پیچیده شده بود تا تنها 1,09,140—این نیز نشان می دهد که کمتر از 0.5 درصد موارد واقعی تشخیص داده شد.

در یک نشست خبری Dr Sujeet K Singh, مدیر مرکز ملی کنترل بیماری ها — که منجر نظرسنجی — گفت که به عنوان حساسیت (یا قابلیت اطمینان از تشخیص درست مثبت) از کیت تست استفاده شد و نزدیک به 92 درصد تنظیم ميران بود 22.86 %.

در حالی که بالاترین مثبت از 27.87 % داشت در دهلی نو منطقه—کمترین 12.95 % دیده می شد در جنوب غرب منطقه. به طور کلی وجود دارد 8 از 11 منطقه با بیش از 20 درصد جمعیت آلوده.

“ما اما هنوز به طور قطعی گفت که دهلی نو گذشته, اوج,” گفت: دکتر سینگ.

این نظر سنجی توسط NCDC در همکاری با دولت درگیر تست 21,387 نمونه در تمام گروه های سنی.

مرکز گفت که آن را به دنبال دقیق چند مرحله نمونه گیری پژوهش طراحی و انجام شد 27 ژوئن و جولای 10. برای ورزش نمونههای خون از انتخاب افراد و سپس خود را sera (بخش خون) مورد آزمایش آنتی بادی های IgG با استفاده از Covid Kavach الیسا تایید شده توسط شورای تحقیقات پزشکی

“این یکی از بزرگترین sero-شيوع مطالعات انجام شده در کشور با استفاده از روش ELISA تست” دولت گفت.

با توجه به این که آنتی بادی های IgG به نظر می رسد نزدیک به سه هفته پس از عفونت—کسانی که مثبت خواهد قرارداد این ویروس توسط اواسط ماه ژوئن و یا قبل از آن.

این نیز سیگنال های که حتی تعداد بیشتری از جمعیت می تواند آلوده شده توسط virus در حال حاضر.

Virologist Dr شهيد Jameel, اظهار نظر در, کشف, گفت که دهلی دیده است 3,663 عفونت و مرگ و میر تا کنون عفونت نرخ مرگ و میر معلوم می شود 0.08 % شبیه به نشانه ای از پیدا کردن با سراسر کشور ICMR سرمی بررسی که تا به حال نشان داده شده است که تا پایان مارس در غیر hotspot مناطق سرولوژی شد 0.73 درصد است.

“این به من می گوید سه چیز – عفونت گسترش بسیار سریع وجود ندارد و میزان مرگ و میر کاهش از ماه آوریل پایان رسید و ما هنوز هم ممکن است دور از گله ایمنی,” او اضافه شده است.

متخصص اپیدمیولوژی است که بخشی از یک ICMR کارشناس گروه گفت که این نتایج تایید می کنند که جمعیت فراوانی در دهلی است که بالاترین میزان در سطح جهان و در خط با سخت ترین ضربه شهرهایی مثل نیویورک و استکهلم در این بیماری همه گیر.

سلامت وزارت بهداشت از سوی دیگر اصرار داشت که یک sero-شيوع زیر 25 را می توان به فعال تلاش های بی درنگ مستند, موثر, تماس, ردیابی و همچنین به عنوان شهروند انطباق به Covid رفتارهای مناسب.

“با این حال بخش قابل توجهی از جمعیت است که هنوز هم آسیب پذیر” آن افزود: “بنابراین مهار اقدامات نیاز به ادامه با همان سخت گیری. غیر دارویی مداخلات مانند, فیزیکی, فاصله, استفاده از ماسک صورت یا پوشش بهداشت دست و سرفه آداب و اجتناب از مکان های شلوغ و…. باید به دنبال شدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>