آباد به سرمایه گذاری Rs1,370 میلیارد برای پروژه های ساخت و ساز

آباد به سرمایه گذاری Rs1,370 میلیارد برای پروژه های ساخت و ساز

انجمن سازندگان و توسعه دهندگان (آباد) از پاکستان سرمایه گذاری خواهد کرد Rs1,370 میلیارد برای ساخت و ساز-پروژه های مرتبط با نخست وزیر عمران خان گفته بود در جلسه کمیته هماهنگی ملی (NCC) برای مسکن ساخت و ساز و توسعه است.

با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده در جمعه PM عمران در حالی که ریاست هفتگی NCC جلسه گفت: توسعه بخش ساخت و ساز می تواند نقش برجسته ای در به حداقل رساندن تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد از طریق ایجاد شغل.

در این جلسه حضور داشتند در روز پنج شنبه از طریق ویدیو-لینک های 13 نمایندگان انجمن.

نخست وزیر تاکید کرد که دولت ارائه تمام امکانات ممکن برای توسعه بخش ساخت و ساز و خواست جامعه کسب و کار به استفاده کامل از فرصت های ساخت و سرمایه گذاری.

جلسه بررسی پیشرفت های ساخته شده توسط دولت در بخش ساخت و ساز در جزئیات همراه با مشوق اعلام کرد برای ارتقاء آن.

این نمایندگان آباد ادای احترام به نخست وزیر برای ارائه مشوق های تاریخی و امکانات در زمینه ساخت و ساز. آنها گفتند که برای اولین بار در تاریخ این کشور است و سازندگان و توسعه دهندگان در حال تشویق توسط بانک های خصوصی برای ساخت و ساز-فعالیت های مرتبط.

ساده و غیر اعتراض گواهی (NOC) و فرایند اجازه را به شدت تشویق افراد درگیر در صنعت ساخت و ساز توسعه دهندگان گفت.

سیزده نمایندگان آباد در این نشست متعهد به آغاز پروژه های مختلف در آینده سه تا چهار ماه — که در نتیجه فعالیت های اقتصادی از Rs 1,370 میلیارد دلار است.

این پروژه شامل ساخت و ساز از حدود 100,000 واحد مسکونی که در آن توسعه دهندگان متعهد به شروع در شش ماه آینده.

نخست وزیر ابراز رضایت بیش از اطمینان داده شده توسط آباد.

در این جلسه مطلع شد که دولت های استانی پنجاب و خیبر پختونخوا (KP) تا به حال راه اندازی پورتال های آنلاین برای ساده کردن روند درخواست از کد بندی مشاغل ملی و سایر مصوبات در بخش ساخت و ساز و برای اطمینان از دفع سریع از برنامه های کاربردی در انتظار برای سال.

پنجاب دبیر کل به یک جلسه در مورد پورتال ویژگی های روش و مانیتورینگ کل سیستم توسط رئیس, منشی, اتاق کار و همچنین پردازش درخواست های دریافت شده از سازمان های دولتی.

PM عمران مطلع شد که e-مراکز خدمات تنظیم شده است تا در نه بخش از پنجاب در تلاش برای ارائه تسهیلات به سازندگان و توسعه دهندگان با یک پنجره تسهیلات.

“در ماه اوت 14, دامنه e-مراکز خدمات خواهد بود تمدید به تمام ولسوالی گفت:” رئیس ،

نخست وزیر ستایش پنجاب و KP در راه اندازی و فعال کردن پورتال.

او همچنین به دیگر استان ها و گلگت-بلتستان و آزاد جامو و کشمیر برای راه اندازی یک شبیه پورتال و یک پنجره تسهیلات.

هدف از این پورتال, نرم افزار های موبایل و آنلاین سیستم برای به حداقل رساندن دخالت انسان در سیستم و برای اطمینان از شفافیت و بهره وری, او گفت:.

برتر آموزش همه رئیس دبیران برای اطمینان از ارائه امکانات در مسکن واحد مسکن مستعمرات و ساختمان های تجاری از جمله برق و گاز و خواسته دقیق اقدام علیه پرسنل ایجاد موانع در تحویل این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>