AAP را Raghav Chadha رزرو برای ‘اهانت’ یوگی Adityanath می گوید: شاه ‘با انتشار ویدیویی بیهوده و بیمعنی و اشتباه’

توسط PTI

نویدا: Aam Aadmi Party (AAP) MLA Raghav Chadha رزرو شده بود روز دوشنبه به اتهام ارسال یک صدای جیر جیر اهانت اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس, پلیس گفت:.

Chadha ادعا کرد که شاه ثبت نام کردم در دستور برخی از “شناخته شده فعالان سیاسی” و آن را به نظر می رسد بر اساس کاملا “بیهوده و بیمعنی و اشتباه” زمینه و “حکم به رد می شود”.

او همچنین گفت که جای تعجب است که در چنین شرایطی (coronavirus شیوع) تا پلیس با استفاده از انرژی آن برای ثبت یک “بی اساس” شاه درخت.

شاه ثبت شد و بر اساس شکایت تسلیم بالا مبتنی بر وکیل Prashant پاتل Umrao در بخش 20 ایستگاه پلیس در Noida یک مقام پلیس گفت:.

این مورد شده است تسلیم تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 500 (افترا), 505 (2) (اظهارات ایجاد و یا ترویج دشمنی و نفرت و یا بد را بین کلاس ها) و در بخش 66 (توهین آمیز پیام از طریق یک کامپیوتر و یا دیگر دستگاه های ارتباطی مانند تلفن همراه) از فن آوری اطلاعات عمل می کنند, با توجه به صنوبر.

“او (Chadha است) مخرب و عمدی است که نه تنها خطرناک برای نگهداری از نظم و قانون بلکه آن را به ایجاد وحشت در میان افرادی که در حال رفتن به مکان های مادری خود در این زمان با توجه به کروناویروس اپیدمی” پاتل ادعا در شکایت خود با استناد به یک صدای جیر جیر به اتهام ارسال شده توسط Chadha.

این مورد در میان هزاران نفر از مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران از دهلی نو و در نزدیکی مناطق جمع آوری یکهو در نند Vihar تا مرز خروج از خانه خود را در شهرها و روستاها با توجه به 21 روز در سراسر کشور مستند به نام مرکز با هدف شامل گسترش coronavirus.

بخوانید| مهاجر می میرد پس از پیاده روی 200 کیلومتر هند برای اولین بار COVID-19 مستند قربانی

Chadha همچنین ملی سخنگوی AAP گفت که در این آسیب زمانی که مردم و کشور بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در COVID-19 همه گیر مردم می تواند غلبه بر این چالش از طریق ایالات متحده در تلاش است.

“جای تعجب است که در چنین شرایطی تا پلیس استفاده کرده و انرژی آن به ثبت نام شاه بی اساس علیه من در NOIDA در دستور برخی از شناخته شده سیاسی عملیات” او در بیانیه ای گفت به PTI.

“اما من محدود به خودم می گویم فقط این که در حال حاضر شاه از سر خواندن از آن است که بر اساس کاملا بیهوده و بیمعنی و اشتباه دلایل و حکم به رد می شود و با تحقیر آن سزاوار,” او اضافه شده است.

“بود که آن را به عنوان ممکن است بار وجود دارد در زندگی ما زمانی که ما باید تمرکز در انجام چه چیزی بهترین را برای کشور ما خانواده ها و جوامع را کنار بگذارند و تفاوت های ما و نمره خرده سیاسی نقاط یکجور دوربین عکاسی. این یکی از کسانی که بار زمانی که جان در خطر است. بنابراین این زمان برای نام تماس با بهره برداری از یک بحران بهداشتی,” Chadha گفت.

MLA از دهلی Rajinder نگر اضافه شده است که مردم باید تلاش خود را کنار بگذارند انواع حزبی-سیاست و مستقیم تمام انرژی خود را بر روی سادگی مهار گسترش این بیماری خطرناک.

“این زمان برای قرار دادن هند اول و بشریت اولین,” او گفت:.

“این امر کافی است که بگویم من ایمان کامل در سیستم قضایی ما و من آن را می گویند با اخلاص که حقیقت غیر طبیعی استعداد تراوش را در نهایت.

از این رو ‘حقیقت ملاک خواهد بود’. Satyamev Jayate! او اضافه شده است.

هنگامی که آخرین بررسی توسط PTI, توییت ذکر شده در صنوبر به نظر نمی رسد در AAP MLA جدول زمانی اگر چه یک تصویر از ادعا پست در گردش در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>