AAP دعوت نشده به نشست, به نام ساعت مودی: رهبران حزب

توسط PTI

دهلی نو: AAP شده است دعوت به یک مهمانی ملاقات با نام نخست وزیر نارندرا مودی در درگیری های مرزی با چین دو عضو ارشد حزب رهبران ادعا کرد که در روز جمعه.

AAP رهبر سانجی سینگ گفت: حزب اتحاد دولت در دهلی و پنجاب از آن است که حزب مخالف اصلی اما هنوز هم بی جی پی نمی خواهند نظر خود را.

“عجیب و غریب نفس زده دولت در حال اجرا است در مرکز. Aam Aadmi Party یک دولت در دهلی نو. پنجاب یک حزب مخالف اصلی. وجود دارد چهار نماینده مجلس در سراسر کشور اما هنوز هم بی جی پی را نمی خواهم نظر خود را در چنین موضوع مهمی است. چه خواهد شد نخست وزیر می گویند در این دیدار که در کل کشور در حال انتظار برای آن را” سینگ نیز توییتی.

او همچنین گفت که در طول یک اورژانس ملی همه احزاب باید با هم به ارمغان آورد.

AAP رهبر و دهلی وزیر Gopal Rai گفت: این مایه تاسف است که AAP دعوت نشده بود.

“به جای در نظر گرفتن همه احزاب با هم بی جی پی با استفاده از فرمولهای ریاضی برای تعیین چه کسی باید دعوت شود و چه کسی نباید. این مایه تاسف است,” او گفت:.

این آموخته شده اند که همه به رسمیت شناخته شده ملی احزاب — کسانی که با بیش از پنج تن از نمایندگان مجلس در Lok سبها منجر احزاب از شمال شرقی و احزاب با اتحادیه وزرای کابینه — دعوت شده اند برای همه نشست.

این جلسه برگزار خواهد شد در روز جمعه می آید و آن را در برابر پس زمینه از خواسته های مخالفان به دنبال جزئیات خشونت چهره بین هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در لاداخ که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

Rai گفت: AAP را نیز راه اندازی در سراسر کشور در اعتراض چینی تجاوز در روز شنبه و حزب MLAs را صحنه اعتراض خود را در حوزه مربوطه.

“در اعتراض به حمله به سربازان هندی توسط چین, Aam Aadmi Party برگزار خواهد شد ‘aakrosh pradarshan’ فردا در تاریخ 20 ژوئن در 11:00 am. وجود خواهد داشت تظاهرات در تمام 70 مونتاژ حوزه دهلی نو. هند نمی خواهد ایستاد بی احترامی از سربازان شجاع” Rai گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im