امیر Liaquat Hussain سر به خانه PM ‘به ارائه استعفای’

امیر Liaquat Hussain بود گفت: او استعفا به عنوان او نمی تواند دید مردم کراچی و ترکیبات خود را رنج می برند به دلیل مکرر قطع برق. عکس: فایل

پاکستان تحریک-e-Insaf قانونگذار و مجری برنامه تلویزیونی امیر Liaquat Hussain روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد که او به عنوان نخست وزیر به مجلس برای ارائه استعفای خود را به PM عمران خان.

“من به عنوان نخست وزیر به مجلس برای ارائه استعفای من به نخست وزیر پاکستان آقای عمران خان” این نماینده مجلس توییتی از کراچی.

هفته گذشته حسین بود توییتی که او در زمان درخواست از نخست وزیر عمران خان و ارائه استعفای خود را به او در آن جلسه به او احساس “درماندگی” به عنوان یک MNA از کراچی.

“من اعتراف که من درمانده MNA از کراچی” حسین گفته بود و اضافه کرد که او قادر به ارائه برق به شهروندان از شهرستان خود را.

“من نمی بینم که مردم از کراچی به خصوص ترکیبات رنج می برند و نمی توانید آنها را ببینید و در صورت دروغ [K-مدیر عامل شرکت برق] Monis Alvi,” MNA گفت.

شهر پورت شده رو طولانی مدت و مکرر قطع برق پس از شروع تابستان آورده است که با آن گرم و مرطوب آب و هوا و افزایش تقاضای برق. قطع تبدیل شده بود بدتر از این شهر سیل در moonsoon باران.

حداقل هفته ای که مدیر عامل Moonis Alvi کرده بود عذر خواهی کرد به مردم کراچی در حالی که اشاره کرد که شهرستان شده بود شاهد غیر معمول بار ریختن.

دلیل این بار ریختن با توجه به این که رئیس بود و تقاضای بالا از 3,560 مگاوات (MW) هنگامی که ابزار قدرت او گفت: تا به حال به اوج ظرفیت تولید تنها از 3200 مگاوات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>