AAI رسانی دولت-دانا قرنطینه راهنمای مسافران داخلی

توسط ANI

دهلی نو: فرودگاه اقتدار هند (AAI) در روز شنبه صادر شده به روز رسانی دولت-دانا مقررات قرنطینه برای مسافران داخلی در تلاش برای پرداختن به نگرانی های مطرح شده در مورد قرنطینه هنجارها در کشورهای مختلف.

“برای پرداختن به نگرانی در مورد قرنطینه هنجارها در کشورهای مختلف, آخرین دولت-دانا مقررات قرنطینه برای مسافران داخلی (از تاریخ 30 ژوئیه سال 2020) صادر شده است,” AAI توییتی.

در حالی که COVID-19 تست شده است و لازم الاجرا توسط چندین ایالت به محض ورود در حوزه مربوطه خود را در فرودگاه حرارتی غربالگری انجام خواهد شد برای همه مسافران به محض ورود و با تمام متحده است. علاوه بر این نصب و راه اندازی Aarogya Setu برنامه همچنان به عنوان یک نیاز برای مسافران داخلی.

AAI همچنین گفت که شرایط در حال تغییر بر اساس روزمره, بنابراین از مسافران درخواست برای بررسی وضعیت وب سایت دولت نیز برای آخرین به روز رسانی.

شصت و نه روز پس از از سرگیری پرواز داخلی عملیات ارسال-COVID-19 مستند چیزهایی که عامل هموار گفت: اتحادیه با وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری در روز شنبه.

با توجه به توییتر گفت: “عملیات داخلی هموار است ، 31 جولای سال 2020 تا 2359 ساعت بود بعد 69. خروج بودند 890. 84,377 مسافران به کار گرفته است. ورود بودند 889. 81,414 مسافران به کار گرفته شد. کل جنبش شد 1779. Footfalls در فرودگاه بودند 1,65,791. تعداد کل آگهی شد 84,377.”

پس از COVID-19 همه گیر و پس از آن مستند داخلی و بین المللی عملیات پرواز بودند به حالت تعلیق در ماه مارس است. عملیات داخلی از سر گرفته شد در مه 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net