‘یک چیز فوق العاده’: رئیس جمهور تهمت جشن بازگشت از ورزش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بازگشت از ورزش یک “چیز فوق العاده” روز شنبه در مصاحبه با ان بی سی مایک Tirico.

چند رویدادهای ورزشی صورت گرفت یکشنبه با نسکار از سرگیری فصل خود و چند تن از نخبگان گلف بازان در نظر گرفتن بخشی در یک مسابقه خیریه برای جمع آوری پول برای مبارزه با کروناویروس. (مرتبط: FLASHBACK: Jan.21: Fauci می گوید Coronavirus ‘نه یک تهدید عمده برای ایالات متحده)

“این یک چیز فوق العاده برای دیدن. من یک کمی خسته از تماشای 10 ساله مسابقات گلف که در آن شما می دانید که برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در حالی که رئیس جمهور یک گلف باز مشتاق او ادعا کرد او داده است تا این ورزش پس از coronavirus شروع به تاخت و تاز آمریکا

“من عاشق گلف و من دوست دارم حتی ورزش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک بازی بزرگ و واقعا خیلی خوب برای دیدن این بازیکنان بزرگ بازی است.”

“من واقعا از این مشکل این است که ما شروع کرده اند” رئیس جمهور ادامه داد. “من شده اند قادر به بازی گلف برای مدتی. من بسیار شلوغ است و من فکر می کنم آن را فقط به یکی از آن چیزهایی است اما ما در حال گرفتن به حالت عادی بازگشت. ما در حال رفتن به عقب در برخی از نقطه به بزرگتر و بهتر و قوی تر است.”

مانند بسیاری از ایالات متحده ورزشی جهان شده است تا حد زیادی تعطیل در ماه های اخیر با توجه به همه گیر با بسیاری از رویدادهای مهم یا لغو و یا به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de